Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ekstraklasa > Wiadomości ekstraklasa
Oficjalnie przeprosili Legię2010-03-26 13:53:00 ASInfo

Oficjalna strona Legii Warszawa poinformowała, że zgodnie z zawartą ugodą sądową z osobami, które zostały pozwane przez Legię za wydarzenia na stadionie Vetry Wilno w 2007 roku, na łamach prasy opublikowane zostały oficjalne przeprosiny osób, które zostały skazane za zamieszki w stolicy Litwy.


"My kibice Legii Warszawa przepraszamy klub piłkarski Legia S.S.A. za szkody wyrządzone w trakcie zamieszek na stadionie w Wilnie w dniu 8 lipca 2007 roku, podczas meczu piłkarskiego pomiędzy Legią Warszawa i FK Vetra Wilno, oraz wyrażamy ubolewanie, że działania wielu osób naraziły reputację naszego klubu na szwank.

Oświadczamy, że wzorowy wizerunek kibiców Legii Warszawa jest dla nas bardzo ważny, a zatem dbając o niego oraz o dobre obyczaje na stadionach dołożymy w przyszłości starań, aby do podobnych incydentów nie dochodziło" - tak brzmi oświadczenie zamieszczone w prasie. Pod nim znajdują się nazwiska osób odpowiedzialnych za bójkę podczas meczu.

(ASInfo / legia.com)


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty