Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ekstraklasa > Wiadomości ekstraklasa
Słowacki pomocnik podpisał kontrakt z Arką
21.01.2010 13:36 -
więcej »
Pomocnik Piasta przenosi się do Bydgoszczy
21.01.2010 12:38 - ASInfo
więcej »
Kolumbijczyk na treningu Zagłębia
21.01.2010 11:23 - ASInfo

Kolumbijski obrońca Sergio Mauricio Reina Piedrahita pojawił się na treningu Zagłębia Lubin - poinformował oficjalny serwis "Miedziowych" zaglebie-lubin.pl.

więcej »
Były napastnik MU w Legii?
21.01.2010 09:08 -

W środę do piłkarzy Legii Warszawa trenujących w hiszpańskim Mijas dołączył chiński napastnik Dong Fangzhuo. Były piłkarz m.in. Manchesteru United weźmie udział w kilkudniowych testach - poinformował oficjalny serwis klubowy legia.com. Po ich zakończeniu sztab szkoleniowy Legii oceni jego przydatność do zespołu.

więcej »
Costly nie dla Wisły
20.01.2010 20:32 -

Napastnik GKS-u Bełchatów, Carlo Costly nie zostanie piłkarzem Wisły Kraków. Honduranin przeszedł w środę testy medyczne w FC Vaslui i w czwartek podpisze kontrakt.

więcej »
W pierwszym sparingu porażka Wisły
20.01.2010 19:06 -

Piłkarze Wisły Kraków rozegrali pierwszy sparing podczas zgrupowania w tureckiej Antalyi. Rywalem "Białej Gwiazdy" były w środę Karpaty Lwów. Mecz miał się rozpocząć o godz. 17 czasu polskiego, ale z uwagi na ulewę z gradem opóźnił się o kwadrans.

więcej »
Rywale Cracovii na Cyprze
20.01.2010 18:39 -

Znane są już drużyny, z którymi Cracovia zmierzy się w trakcie lutowego obozu przygotowawczego na Cyprze.

więcej »
Ekstraklasa SA złożyła ofertę prezesowi Lechii
20.01.2010 17:41 - ASInfo

Oficjalna strona Lechii Gdańsk poinformowała, iż prezes klubu Maciej Turnowiecki, został zaproszony do współtworzenia Centrum Studiów i Analiz przy Ekstraklasie SA.

więcej »
Obrońca Lecha nadrabia zaległości treningowe
20.01.2010 16:28 -

Jak poinformowała oficjalna strona Lecha Poznań, obrońca Manuel Arboleda powoli nadrabia już zaległości treningowe spowodowane kontuzją. W zeszłym tygodniu lechita otrzymał pozwolenie na powrót do zajęć. Obecnie jest w trakcie dziesięciodniowego okresu, w którym ma przygotować się do normalnych treningów.

więcej »
Porażka Cracovii, czerwona kartka Tupalskiego
20.01.2010 13:09 -

Polonia Bytom wygrała w środę w meczu sparingowym z Cracovią 3-0.

więcej »

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty