Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ekstraklasa > Wiadomości ekstraklasa
Legia straciła Choto do końca sezonu
25.09.2010 11:47 - ASInfo

Dickson Choto w trakcie drugiej połowy meczu Legii z Lechem został zniesiony z boiska. - Być może stracimy go do końca sezonu - martwił się trener Maciej Skorża.

więcej »
Ekstraklasa: Korona wygrała ze Śląskiem
24.09.2010 19:55 - ASInfo

Korona Kielce pokonała 2-1 Śląsk Wrocław w pierwszym meczu 7. kolejki Ekstraklasy. Podopieczni Marcina Sasala objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu Krzysztofa Wołczka, a na 2-0 podwyższyli po golu Jacka Markiewicza. Honorowe trafienie dla Śląska zaliczył Łukasz Gikiewicz.

więcej »
Zmarł były piłkarz Jagiellonii
24.09.2010 18:36 -

W czwartek zmarł Marek Leśniewski, rozgrywający Jagiellonii Białystok w latach 1978-84, brązowy medalista mistrzostw Europy juniorów do lat 18 w Hiszpanii - czytamy na oficjalnej stronie zespołu.

więcej »
Arka trenowała na boisku Jadwigi
24.09.2010 18:34 -

Arka Gdynia przeprowadziła 1,5-godzinny trening na boisku "Jadwigi" przed jutrzejszym meczem piłkarskiej ekstraklasy z Cracovią.

więcej »
Barylski z tymczasową licencją
24.09.2010 15:40 -
więcej »
Kto sędziuje w 7. kolejce
24.09.2010 13:24 -
więcej »
Serge Branco zawodnikiem Wisły
23.09.2010 13:33 -

Kameruński piłkarz, Serge Branco, związał się kontraktem z Wisłą Kraków. Zawodnik po pozytywnym przejściu testów zarówno piłkarskich jak i medycznych podpisał umowę, która obowiązywać będzie przez rok - poinformował klub.

więcej »
Trener Śląska Wrocław zawieszony
22.09.2010 19:37 -

Jak informuje oficjalna witryna internetowa Śląska Wrocław, z dniem 22 września zawieszony w pełnieniu funkcji został trener tego zespołu, Ryszard Tarasiewicz.

więcej »
PP: Nawałka przeanalizuje mecz z Lechią
22.09.2010 09:38 -

- Spróbujemy wyciągnąć wnioski z tego meczu, bo materiał do analizy mamy bardzo bogaty - stwierdził szkoleniowiec Górnika Zabrze, Adam Nawałka po przegranym 0:2 meczu 1/16 Pucharu Polski z Lechią Gdańsk.

więcej »
Wilk: Wśród rywali miałem więcej znajomych
18.09.2010 00:14 -

Sezon rozpoczynał w kieleckiej Koronie, a dziś mógł ją pogrążyć. Cezary Wilk wyprowadził Wisłę na prowadzenie 2-1, lecz bohaterem spotkania nie został

więcej »

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty