Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Wygasły umowy PZPN z T-Mobile, OSHEE, 99RENT i Ustronianką2023-01-02 20:43:00

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że wraz z końcem 2022 roku wygasły umowy z Oficjalnymi Sponsorami reprezentacji Polski: T-Mobile i OSHEE, a także Oficjalnymi Partnerami reprezentacji Polski: 99RENT i Ustronianką.


Współpraca z firmą T-Mobile trwała od 1 marca 2020 roku, natomiast z OSHEE od 1 października 2016 (1 sierpnia 2018 roku firma została Oficjalnym Sponsorem reprezentacji Polski). Z firmą 99RENT, jako Oficjalnym Partnerem reprezentacji Polski, PZPN współpracował od 1 sierpnia 2014 roku, natomiast z Ustronianką od 1 stycznia 2015.


– W imieniu PZPN pragnę serdecznie podziękować za współpracę naszym Oficjalnym Sponsorom i Partnerom. Wspólnie przeżyliśmy wiele bardzo emocjonujących chwil związanych z polskim futbolem. W czasie trwania naszej współpracy reprezentacja Polski brała udział w turniejach finałowych mistrzostw świata i Europy, a nasi Sponsorzy i Partnerzy zawsze ją wspierali, za co jeszcze raz pragnę wyrazić wdzięczność i uznanie. Z pewnością spotkamy się jeszcze na piłkarskim szlaku, w końcu łączy nas piłka – powiedział sekretarz generalny PZPN Łukasz Wachowski.


Polska federacja piłkarska w najbliższych dniach poinformuje o zawarciu nowych umów sponsorskich. – Finalizujemy rozmowy zarówno z naszymi obecnymi, wieloletnimi i zaufanymi partnerami, jak i nowymi firmami, które chcą inwestować w sport i rosnąć w siłę wraz z reprezentacją Polski, czyli najważniejszą drużyną w kraju. Mogę już teraz zdradzić, że nasza piramida sponsorska pozostanie wypełniona, a przychody z tytułu umów sponsorskich będą rekordowe w całej historii PZPN – dodał Łukasz Wachowski.


pzpn.pl

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty