Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Elim. MŚ (9): Awans Francji i Belgii2021-11-13 22:41:00

Pierwszymi finalistami MŚ z Europy były zespoły Niemiec i Danii. W przedostatniej kolejce dołączyły do nich Francja i Belgia.


Czwartek, 11 listopada 2021

GRUPA A

Azerbejdżan - Luksemburg 1-3, Irlandia - Portugalia 0-0

1. Portugalia     7  17   16-4

2. Serbia           7  17   16-8

3. Luksemburg  7   9    8-15

4. Irlandia          7   6    8-8

5. Azerbejdżan  8   1   5-18


GRUPA B

Gruzja - Szwecja 2-0, Grecja - Hiszpania 0-1

1. Hiszpania   7  16  14-5

2. Szwecja     7  15  12-5

3. Grecja        7   9    7-7

4. Gruzja        8   7    6-12

5. Kosowo      7   4    4-14


GRUPA H: Rosja - Cypr 6-0, Malta - Chorwacja 1-7, Słowacja - Słowenia 2-2

1. Rosja          9  22   19-5

2. Chorwacja  9  20   20-4

3. Słowacja     9  11   11-10

4. Słowenia     9  11   11-11

5. Malta           9   5   9-24

6. Cypr            9   5   3-19


GRUPA J: Armenia - Macedonia Płn. 0-5, Rumunia - Islandia 0-0, Niemcy - Liechtenstein 9-0

1. Niemcy               9  24  32-3

2. Macedonia Płn.  9  15  20-10

3. Rumunia            9  14   11-8

4. Armenia             9  12    8-16

5. Islandia               9   9   11-15

6. Liechtenstein      9   1    2-32


Piątek, 12 listopada

GRUPA C

Irlandia Płn. - Litwa 1-0, Włochy - Szwajcaria 1-1

1. Włochy         7  15  13-2

2. Szwajcaria    7  15  11-2

3. Irlandia Płn.  7   8    6-7

4. Bułgaria        7   8   6-10

5. Litwa             8   3   4-19


GRUPA F

Mołdawia - Szkocja 0-2, Dania - Wyspy Owcze 3-1, Austria - Izrael 4-2

1. Dania           9  27   30-1

2. Szkocja        9  20   15-7

3. Izrael           9   13   20-19

4. Austria         9   13   15-16

5. W-y Owcze  9   4     5-20

6. Mołdawia     9   1     4-26


GRUPA I

Andora - Polska 1-4, Węgry - San Marino 4-0, Anglia - Albania 5-0

1. Anglia           9  23  29-3

2. Polska          9  20   29-9

3. Albania         9  15  11-12

4. Węgry          9  14  17-12

5. Andora         9   6   8-23

6. San Marino  9   0   1-36


Sobota, 13 listopada

GRUPA D

Bośnia i Hercegowina - Finlandia 1-3, Francja - Kazachstan 8-0

1. Francja         7  15  16-3

2. Finlandia       7  11  10-8

3. Ukraina         7   9   9-8

4. BiH                7   7  9-10

5. Kazachstan   8   3  5-20


GRUPA E: Walia - Białoruś 5-1, Belgia - Estonia 3-1

1. Belgia     7  19  24-5

2. Walia      7  14   13-8

3. Czechy   7  11  12-9

4. Estonia   7   4   9-19

5. Białoruś  8   3   7-24


GRUPA G: Norwegia - Łotwa 0-0, Turcja - Gibraltar 6-0, Czarnogóra - Holandia 2-2

1. Holandia      9   20   31-8

2. Turcja           9   18  25-15

3. Norwegia      9  18   15-6

4. Czarnogóra  9   12   13-13

5. Łotwa           9    6     8-13

6. Gibraltar       9    0    3-40





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty