Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Michał Mak piłkarzem Wisły Kraków2019-05-23 18:19:00

Do Wisły Kraków dołączył 27-letni pomocnik Michał Mak. Zawodnik związał się z klubem rocznym kontraktem, który zawiera także opcję przedłużenia.


Michał Mak urodził się 14 listopada 1991 roku w Suchej Beskidzkiej, gdzie w miejscowej Babiej Górze stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Jeszcze jako junior szkolił się w krakowskiej Wiśle, do której wraca po 11 latach.


W minionym sezonie zawodnik reprezentował barwy Lechii Gdańsk. Wystąpił w 22 meczach, zdobył trzy bramki i dorzucił jedną asystę. W jego piłkarskim CV widnieją takie kluby jak: Stadion Śląsk Chorzów, Ruch Radzionków, GKS Bełchatów, Arminia Bielefeld czy Śląsk Wrocław.


Mak to także były młodzieżowy reprezentant Polski.


wisla.krakow.pl





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty