Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Blatter i Platini odsunięci na 8 lat2015-12-21 21:53:00

Komisja Etyki FIFA, pod kierunkiem Hansa-Joachima Eckerta, odsunęła prezesa FIFA Josepha Blattera i prezesa UEFA Michela Platiniego na 8 lat od wszelkiej działalności w futbolu - administracyjnej, sportowej i każdej innej, na poziomie krajowym i międzynarodowym. Decyzja wchodzi w życie w trybie natychmiastowym.


Blatter miał w 2011 roku przekazać na konto Platiniego 2 mln franków szwajcarskich, na co nie było legalnej podstawy w postaci pisemnej umowy.


Prezes FIFA ma ponadto zapłacić 50 tys. CHF grzywny, a prezes UEFA - 50 tys. CHF.


fifa.com, st





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty