Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Blatter na piątą kadencję2015-05-29 22:12:00

Joseph S. Blatter został wybrany przewodniczącym FIFA na piątą kadencję. Szwajcar przewodzi Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej od 1998 roku.


W pierwszej turze Blatter dostał 133 głosy, jego kontrkandydat, książę Jordanii Ali Bin Al Hussein - 73, po czym wycofał się z rywalizacji. 


Wybory odbyły się podczas kongresu FIFA w Zurychu.





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty