Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Piątek, 8 grudnia2023-12-06 10:32:00

8.35-12.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w skeletonie, na żywo;

9.45-11 Polsat Sport, Eurosport 2: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Pekinie, na żywo;

10.15-12.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo z Sankt Moritz;

11-15.55 Polsat Sport News: golf - Alfred Dunhill Links Championship, na żywo;

11.25-13.15 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - sprint mężczyzn, na żywo z Hochfilzen;

12.40-15 Polsat Sport Premium 1, Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, na żywo;

12.55-15.30 Polsat Sport, Eurosport 1: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Pekinie, na żywo;

13.30-16.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w skeletonie, na żywo;

14.10-18 Eurosport 2: snooker - turniej Shoot Out, na żywo;

14.20-15.55 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - sprint kobiet, na żywo z Hochfilzen;

15.10-17 Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, kwalifikacje na żywo z Klingenthal;

15.55-18.30 Polsat Sport News: Al Tai - Al Hilal (liga saudyjska, na żywo);

16.55-19.40 TVP Sport: ME w pływaniu na krótkim basenie, na żywo z Bukaresztu;

17.20-20 Polsat Sport Extra: Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice (Orlen Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Uni Opole - ŁKS Łódź (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

17.55-20 Canal+ Sport: Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

18.30-21 Polsat Sport News: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Tomaszowa Maz.;

18.55-20.50 Polsat Sport Premium 4: BAl Nassr - Al Riyadh (liga saudyjska, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 4: Benfica Lizbona - SC Farense (liga portugalska, na żywo);

14.10-18 Eurosport 2: snooker - turniej Shoot Out, na żywo;

19-22 Eurosport 2: golf - Grant Thornton Invitational, na żywo;

19.45-23.33 Eurosport 1: snooker - turniej Shoot Out, na żywo;

20.10-22 Polsat Sport Premium 3: Olympiakos Pireus - Bayern Monachium (Euroliga koszykarzy, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport Extra: Zagłębie Sosnowiec - Motor Lublin (1. liga piłkarska, na żywo);

20.25-22.25 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20.25-23 Polsat Sport Premium 2: Barcelona - Fenerbahce Stambuł (Euroliga koszykarzy, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: MKS Kalisz - Pałac Bydgoszcz (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - SSC Napoli (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 5: Montpellier HSC - RC Lens (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Getafe - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

21.40-22.25 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

2-4.45 Canal+ Sport: Oklahoma City Thunder - Golden State Warriors (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty