Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Czwartek, 7 grudnia2023-12-03 13:52:00

10.55-11.50 Polsat Sport, Eurosport 2: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Pekinie, na żywo;

11-15.45 Polsat Sport News: golf - Alfred Dunhill Links Championship, na żywo;

11.50-15 Polsat Sport: Carina Gubin - Piast Gliwice (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

12.05-13 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Pekinie, na żywo;

13-14 Polsat Sport Extra: siatkówka plażowa - turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze, na żywo;

13.20-15 Eurosport 2: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym - ski cross, na żywo z Val Thorens;

13.45-18 Eurosport 1: snooker - turniej shoot out, na żywo;

15-17 SportKlub: NS Mura - NK Rogaska (liga słoweńska, na żywo);

15.45-18.20 Polsat Sport News: Exact System Częstochowa - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.55-18 Polsat Sport Premium 1: Damak - Al Ittihad (liga saudyjska, na żywo);

16.55-19.35 TVP Sport: mistrzostwa Europy w pływaniu na krótkim basenie, na żywo z Bukaresztu;

17.30-19.30 SportKlub: Olimpija Lublana - NK Bravo (liga słoweńska, na żywo);

17.45-20.20 Polsat Sport Extra: Rysice Rzeszów - Asterix Avo Beveren (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

17.50-20.40 Polsat Sport: Wisła Kraków - Stal Rzeszów (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

18-18.30 Polsat Sport Premium 2: siatkówka plażowa - turniej Beach Pro Tour Finals w Dosze, na żywo;

18.20-21 Polsat Sport News: Grupa Azoty Akademia Unia Tarnów - Radomka (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

18.40-20.50 Polsat Sport Premium 1: PSV Eindhoven - Heerenveen (liga holenderska, na żywo);

18.40-20.30 Eurosport 1: Aalborg - Paris St Germain (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.10-22.20 Polsat Sport Premium 2: Panathinaikos Ateny - Real Madryt (Euroliga koszykarzy, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza (Orlen Basket Liga koszykarzy, na żywo);

20.45-22.30 Eurosport 1: Wisła Płock - Telekom Veszprem (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport: Arka Gdynia - Lech Poznań (1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord Rotterdam - FC Volendam (liga holenderska, na żywo);

20.55-22.55 TVP Sport: Cayon - Athletic Bilbao (2. runda Pucharu Hiszpanii, na żywo);

21-23.30 Polsat Sport News: Astra Nowa Sól - MCKiS (1. liga siatkarzy, na żywo);

21.10-23.20 Canal+ Sport 2: Tottenham Hotspur - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

22.45-23.55 Eurosport 1: snooker - turniej shoot out, na żywo;

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament, 1. półfinał na żywo;

3-7.30 Canal+ Sport: NBA In-Season Tournament, 2. półfinał na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty