Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 3 grudnia2023-12-01 16:31:00

5-9 Polsat Sport: golf - Australian Open, na żywo;

7-12.10 Polsat Sport Extra: turniej Beach Pro Tour Challenge w Nuvali, na żywo;

8-10.45 Eurosport 2: Maraton w Walencji, na żywo;

8.50-9.50 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, skoki w Lillehammer, na żywo;

9.50-11.25 Metro TV, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, sztafeta kobiet, na żywo z Gallivare;

10.45-12 Polsat Sport News, Eurosport 2: Puchar Świata w snowboardzie - cross drużynowy, na żywo z Les Deux Alpes;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.25-12 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, bieg na 10 km w Lillehammer, na żywo;

12-13.15 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, sztafeta mężczyzn, na żywo z Gallivare;

12.10-14.50 Polsat Sport Extra: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.40 Canal+ Sport: Cracovia - Ruch Chorzów (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 2: Lecce - Bologna (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Lechia Gdańsk - Miedź Legnica (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1, Canal+ Sport 2: Le Havre - Paris St Germain (liga francuska, na żywo);

13.30-14.50 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Östersund;

13.45-17 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

13.55-15.55 Eleven Sports 4: Mallorca - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 1: NEC Nijmegen - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.30-17.55 Polsat Sport News: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo ze Stavanger;

14.45-17.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17 Polsat Sport Premium 2: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin (1. liga piłkarska, na żywo);

14.55-17.20 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Canal+ Premium: Liverpool - Fulham (Premier League, na żywo);

14.55-17 Polsat Sport Premium 4: FK Pardubice - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Fiorentina - Salernitana (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Udinese - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: AS Monaco - Montpellier (liga francuska, na żywo);

15-18.45 Eurosport 1 (od 16.30 w TVN): Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lillehammer;

15.55-16.50 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo z Östersund;

16.10-18.20 Canal+ Sport 2: Almeria - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.45 Eleven Sports 4: Wrexham - Yeovil (2. runda Pucharu Anglii, na żywo);

16.40-19 Polsat Sport Premium 1: FC Utrecht - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów - Śląsk Wrocław (Orlen Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Manchester City - Tottenham (Premier League, na żywo);

17.25-19.35 TVP Sport: Kotwica Kołobrzeg - Lech II Poznań (2. liga piłkarska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-22.30 Eurosport 2: golf - Hero World Challenge, na żywo;

17.55-20 Polsat Sport News: FC Zlin - Skavia Praga (liga czeska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Sassuolo - AS Roma (liga włoska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Sevilla - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-20.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant mężczyzn, na żywo z Breaver Creek;

18.55-20.55 Eleven Sports 4: Moreirense - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

18.55-21.55 Polsat Sport Fight: New Orleans Saints - Detroit Lions (futbol amerykański NFL, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium:  Liga+, na żywo;

19.30-22 SportKlub: Nova Branik - Calcit Kamnik (liga słoweńska siatkarek, na żywo);

19.55-22 Polsat Sport Premium 2: Palmeiras - Fluminense (liga brazylijska, na żywo);

19.55-22 Polsat Sport Extra: Virtus Bologna - Bertram Tortona (włoska liga koszykarzy, na żywo);

20.15-23 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Tremblant;

20.30-23 Polsat Sport: #VolleyWroclaw - UNI Opole (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Napoli - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3, Canal+ Sport: Olympique Marsylia - Stade Rennais (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Barcelona - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.15-23 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

21.45-22.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.20-1.25 Polsat Sport Fight: Philedalphia Eagles - San Francisco 49ers (futbol amerykański NFL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty