Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 2 grudnia2023-11-29 16:38:00

6-9 Polsat Sport: golf - Australian Open, na żywo;

6-8.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w narciarstwie dowolnym - big air w Pekinie, na żywo;

9.30-10.50 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. dowolnym kobiet, na żywo z Gallivare;

9.40-10.20 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej kobiet, skoki w Lillehammer, na żywo;

10.50-11.45 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej mężczyzn, skoki w Lillehammer, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w snowboardzie - big air w Pekinie, na żywo;

11.45-13.20 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. dowolnym mężczyzn, na żywo z Gallivare;

11.50-13.30 Eurosport 2: Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet, na żywo z Lillehammer;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Stal Mielec - ŁKS Łódź (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-13.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w snowboardzie - cross w Les Deux Alpes, na żywo;

12.50-14.55 TVP Sport: piłkarskie MŚ U-17 w Indonezji, finał na żywo;

13-15 SportKlub: NK Rogaska - NK Aluminij (liga słoweńska, na żywo);

13.20-13.55 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej kobiet, bieg na 5 km, na żywo;

13.25-15.30 Eleven Sports 2: Alfreton Town - Walsall (2. runda Pucharu Anglii, na żywo);

13.55-16.15 Canal+ Sport 2: Girona - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

13.55-14.35 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, bieg na 10 km, na żywo;

14.30-18 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

14.35-18.30 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lillehammer;

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.20 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski mężczyzn, na żywo z Östersund;

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Genoa - Empoli (liga włoska, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 4: Gillingham - Charlton Athletic (2. runda Pucharu Anglii, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports 3: Athletic Bilbao - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

16.45-20.30 TVP Sport: piłka nożna - losowanie grup Euro 2024, na żywo;

16.55-19 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 5: RC Lens - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

17.20-19.50 Polsat Sport News: Górnik Łęczna - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Widzew Łódź - Radomiak Radom (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Projekt Warszawa - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Cagliari (liga włoska, na żywo);

18-23 Eurosport 2: golf - Hero World Challenge, na żywo;

18-20.20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy Next Gen AT Finals w Dżuddzie, na żywo;

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Real Madryt - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo z Beaver Creek;

18.55-20.55 Eleven Sports 4: Famalicao - FC Porto (liga portugalska, na żywo);

19.45-21.45 SportKlub: Asteras Tripolis - Panserraikos (liga grecka, na żywo);

19.50-22.30 Polsat Sport News: Chrobry Głogów - Industria Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.55-22.10 Canal+ Sport: Korona Kielce - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20.15-23.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Tremblant;

20.20-22.30 Polsat Sport Extra: Spójnia Stargard - King Szczecin (Orlen Basket Liga koszykarzy, na żywo);

20.25-22.20 Viaplay: Polska - Japonia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.30-23.15 TVP Sport: PZB Suzuki Boxing Night 25 w Sandomierzu, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AC Milan - Frosinone (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 5: FC Nantes - OGC Nice (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Osasuna - Real Sociedad (liga francuska, na żywo);

21.15-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

22-0.45 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors (NBA, na żywo);

22.10-23.45 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23.15-23.55 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty