Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- OMNIBUS SPORTOWY. Któżby inny: Adam Sokołowski!
- Konkurs Piłkarski Ekspert – EURO 2024 na mecie
- KONKURS. Piłkarski Ekspert – Euro 2024
- VII Ogólnopolski Omnibus Sportowy
- Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych: 45 pytań i odpowiedzi
- Adam Sokołowski po raz 27. mistrzem Polski kibiców!
- Wyłoniono finalistów Mistrzostw Polski Kibiców Sportowych 2024
- 47. MPKS, pytania dodatkowe
9-12.45 Polsat Sport News, Eurosport 2: Puchar Świata w short tracku, na żywo z Ałmaty;
9.15-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Val d'Isere;
10.30-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Sestrieres;
11.05-13.05 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo z Hochfilzen;
12.15-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Val d'Isere;
12.45-14.05 Metro, Eurosport 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafeta mieszana, na żywo z Beitostolen;
13-16.15 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - finał Grand Prix w Turynie, pokazy mistrzów na żywo;
13.30-14.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu kobiet, na żywo z Sestrieres;
14.10-15.30 TVP Sport: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo z Hochfilzen;
14.30-14.45 Eurosport 1: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo z Winterbergu;
14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kęzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);
15-17 SportKlub: Baskets Oldenburg - Rostock Seawolves (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);
15-16.15 Eurosport 2: Puchar Świata w kolarstwie przełajowym, na żywo z Dublina;
15.15-18 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Titisee-Neustadt;
16.15-19.50 Polsat Sport Extra: Saracens - Edinburgh Rugby (Puchar Mistrzów w rugby, na żywo);
17.30-20 Polsat Sport: Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);
17.55-20 TVP Sport: Wisła Płock - Łomża Industria Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);
18-20 Polsat Sport News: Gioiella Prisma Taranto - Allianz Mediolan (liga włoska siatkarzy, na żywo);
18.25-20.30 SportKlub, Canal+ Sport 5: Gran Canaria - Cazoo Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);
19.50-22 Polsat Sport Extra: Trefl Sopot - Śląsk Wrocław (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);
22-23.55 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;
20-22 TVP Sport: MŚ 2022 Katar - po ćwierćfinałach, na żywo;
21.30-0.20 Canal+ Sport: New Orlean Pelicans - Phoenix Suns (NBA, na żywo);
22-22.55 TVP Sport: Mundialowy wieczór, na żywo.