Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 22 maja2022-05-21 11:02:00

10.05-11 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Hiszpanii, 2. wyścig na żywo;

10.10-12.35 TVP Sport: UJ Kraków - SMS Łódź (Ekstraliga kobiet, na żywo);

10.30-22 Eurosport 1: tenis - turniej French Open, na żywo;

11-13 Eurosport 2: tenis - turniej French Open, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.35-12.50 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Hiszpanii, 2. wyścig na żywo;

12.25-14.35 TVP Sport: Stal Rzeszów - Lech II Poznań (2. liga piłkarska, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 2: Spezia - Napoli (liga włoska, na żywo);

12.30-14.50 Polsat Sport: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14.50 Polsat Sport Extra: Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14.50 Polsat Sport Premium 1: GKS Tychy - Korona Kielce (1. liga piłkarska, na żywo);

13-17.45 Eurosport 2: kolarstwo - Giro d'Italia, 15. etap Canavese - Cogne, na żywo;

13.40-16 Canal+ Sport 5: Falubaz Zielona Góra - Polonia Bydgoszcz (1. liga żużla, na żywo);

13.55-17.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii, wyścig na żywo;

14.35-16.25 TVP Sport: lekkoatletyka - Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki, na żywo;

16-18.45 Canal+ Sport 5: Unia Leszno - Apator Toruń (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.25-19.15 TVP Sport: Polska - Bułgaria i Holandia - Francja (transmisja łączona ME U-17, na żywo);

16.55-19 Canal+ Sport 2: Liverpool - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

17.45-22 Eurosport 2: tenis - turniej French Open, na żywo;

17.55-19.50 Eleven Sports 1: Sassuolo - AC Milan (liga włoska, na żywo);

17.55-19.50 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Sampdoria Genoa (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport: A. Carraro Imoco  Conegliano - VakifBank Stambuł (mecz finałowy Ligi Mistrzyń siatkarek, na żywo z Lublany);

18.45-21.15 Canal+ Sport 5: Sparta Wrocław - Stal Gorzów (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

19-20 Polsat Sport Extra: Golf - PGA Championship, na żywo;

19.15-21.40 TVP Sport: Szwajcaria - Francja (hokejowe MŚ elity, na żywo);

19.55-21.50 Eleven Sports 3: Granada - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

19.55-21.50 Eleven Sports 4: Alaves - Cadiz (liga hiszpańska, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport Extra: Legia Warszawa - Śląsk Wrocław (3. mecz finałowy fazy play-off Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport: Trentino Itas - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Ligi Mistrzów siatkarzy, mecz finałowy na żywo z Lublany);

20.55-22.50 Eleven Sports 1: Salernitana - Udinese (liga włoska, na żywo);

20.55-22.50 Eleven Sports 2: Venezia - Cagliari (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Corinthians Paulista - Sao Paulo FC (liga brazylijska, na żywo);

21.40-22.25 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21.55-23.55 Canal+ Sport 2: Sevilla - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

23-1 Polsat Sport Extra: Golf - PGA Championship, na żywo;

23.05-1 Polsat Sport News: Charlotte FC - Vancouver Whitecaps (MLS, na żywo);

3-5.45 Canal+ Sport: Dallas Mavericks - Golden State Warriors (mecz fazy play-off NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty