Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 5 grudnia2021-12-04 12:09:00

6-8 Polsat Sport News: badminton - turniej BWF World Tour na Bali, na żywo;

8.05-10.45 Eurosport 2: Maraton w Walencji, na żywo;

9.10-10.50 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafeta mężczyzn, na żywo z Lillehammer;

9.30-12.25 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10.50-11.45 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, skoki drużynowe na żywo z Lillehammer;

11-12.20 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.45-12.35 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafeta kobiet, na żywo z Lillehammer;

11.55-13.55 nSport: Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 4: Bologna - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: Arka Gdynia - Stomil Olsztyn (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport News: Dundee Utd - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

12.35-13.55 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo;

12.45-14.45 TVP Sport: Gwardia Opole - Górnik Zabrze (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.45-17 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

13.55-16 nSport: Rayo Vallecano - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

13.55-14.30 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, bieg na 10 km, na żywo z Lillehammer;

14-16 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport: Leeds Utd - Brentford (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Venezia - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Spezia - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: AS Monaco - FC Metz (liga francuska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport 2: Tottenham Hotspur - Norwich City (Premier League, na żywo);

15.05-16.10 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo;

15.20-17.20 Polsat Sport Premium 1: Szwecja - Portoryko (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

15.30-17.20 Polsat Sport News: Sir Safety Conad Perugia - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentina (liga włoska siatkarzy, na żywo);

15.55-18.55 TVP 1, TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny w Wiśle, na żywo;

16.30-22 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Arabii Saudyjskiej, studio i wyścig na żywo;

16.40-18.40 Polsat Sport Premium 5: Feyenoord Rotterdam - Fortuna Sittard (liga holenderska, na żywo);

17-19 Canal+ Sport 2: OGC Nicea - RC Strasbourg (liga francuska, na żywo);

17.20-19 Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs indywidualny w Wiśle, na żywo;

17.20-20 Polsat Sport News: Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: LUK Lublin - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Sampdoria Genua - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

17.50-20.30 Polsat Sport: Polska - Rosja (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.50 Polsat Sport Premium 1: Słowenia - Francja (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.50 Polsat Sport Premium 2: Uzbekistan - Holandia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-19.50 Polsat Sport Premium 3: Rumunia - Kazachstan (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

18.10-20.15 Eleven Sports 4: Salford City - Chesterfield (2. runa Pucharu Anglii, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Levante - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.25 SportKlub: Barcelona - System Baskonia (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.55-22.30 TVP Sport, Canal+ Sport: Cracovia - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

20-21.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 1: Serbia - Kamerun (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 2: Iran - Norwegia (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.20-22.30 Polsat Sport Premium 4: Czarnogóra - Andora (MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Stal Nysa - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-21.10 Polsat Sport News: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Genoa CFC (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 nSport, Eleven Sports 4: Girondins Bordeaux - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Celta Vigo - Valencia CF (liga hiszpańska, na żywo);

21.10-23 Polsat Sport News: Philadelphia Union - New York City (mecz finałowy Konferencji Wschodniej MLS, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Cleveland Cavaliers - Utah Jazz (NBA, na żywo);

22.20-23 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty