Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 28 listopada2021-11-27 12:02:00

6-10 Polsat Sport News: badminton - Turniej BWF World Tour na Bali, na żywo;

6-8 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w snowboardzie, na żywo;

9-10.10 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - konkurs skoków, na żywo z Ruki;

10-13 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10.10-10.55 Metro, Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. dow. kobiet, na żywo z Ruki;

10.55-12.35 TVP Sport: Słowacja - Polska mecz towarzyski pilkarek ręcznych, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-12.20 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski kobiet, na żywo;

12.10-14.20 Polsat Sport Premium 1: Sparta Rotterdam - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

12.20-13.20 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 15 km st. dow. mężczyzn, na żywo z Ruki;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Wisłą Płock - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-15 Eleven Sports 1: Udinese - Genoa (liga włoska, na żywo);

12.35-14.30 TVP Sport: MMTS Kwidzyn - Unia Tarnów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: GKS Tychy - Resovia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 2, Canal+ Sport 2: AS St Etienne - Paris Saint-Germain (liga francuska, na żywo);

12.55-14.55 Polsat Sport Premium 2: Livingston - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

13-15.30 Polsat Sport News: łyżwiarstwo figurowe - Rostelecom Cup, pokazy mistrzów na żywo;

13.45-14.55 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg sprinterski mężczyzn, na żywo;

13.55-16 Eleven Sports 2: Betis - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Premium 1: Twente Enschede - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17.30 TVP Sport, Canal+ Sport: Lech Poznań - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Polsat Sport Premium 2: Slavia Praga - FK Teplice (liga czeska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: AC Milan - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Spezia - Bologna (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 4: AS Monaco - RC Starsbourg (liga francuska, na żywo);

14.55-17 Canal+ Sport 2: Burnley - Tottenham (Premier League, na żywo);

14.55-17 Canal+ Premium: Manchester City - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

14.55-17.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

15.05-15.35 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej - bieg na 10 km, na żywo z Ruki;

15.30-17 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

15.45-18.25 TVN, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Ruki;

16.10-18.20 Eleven Sports 2: Espanyol - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-19 nSport, Eleven Sports 4: Montpellier - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Chelsea - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Stal Nysa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Polsat Sport Premium 2: Sparta Praga - Slovan Liberec (liga czeska, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: AS Roma - FC Torino (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Leo Shoes - Verona Volley (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Cadiz - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.35-19.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom kobiet, na żywo z Killington;

18.55-20 Eleven Sports 4: Sporting Lizbona - CD Tondela (liga portugalska, na żywo);

19.50-22 TVP Sport: Polska - Niemcy (elim. MŚ koszykarzy, na żywo);

20.05-21.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigat mężczyzn, na żywo z Lake Louise;

20.30-23 Polsat Sport: Legionovia - ŁKS Łódź (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 2: SSC Napoli - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3, Canal+ Sport: Olympique Marsylia - Troyes AC (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Real Madryt - Sevilla FC (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-23.35 Eleven Sports 4: FC Porto - Vitoria Setubal (liga portugalska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers - Golden State Warriors (NBA, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.30-1.30 Polsat Sport: Philadelphia Union - Nashville SC (MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty