Cracovia - Radomiak 6-0 (FOTO)2024-02-10 23:58:00

Zdjęcia: GRZEGORZ WAJDA

Ekstraklasa wznowiła rozgrywki, w 20. kolejce Cracovia rozgromiła Radomiak 6-0! Goście ułatwili "Pasom" zadanie, bo już w 2. minucie czerwoną kartkę zobaczył Rocha za brutalny faul na Sokołowskim. Krakowianie uzyskali dużą przewagę, a przy tym zademonstrowali świetną skuteczność. Festiwal bramkowy zaczął i zakończył Paweł Jaroszyński.

W przerwie spotkania Stefan Majewski został uroczyście pożegnany przez panią Elżbietę Filipiak i nowego prezesa Cracovii Mateusza Drożdża.

6-0 Paweł Jaroszyński 90+1

Sędziował Karol Arys (Szczecin). Żółte kartki: Ghita, Skovgaard, Atanasov - Donis, Luizao. Czerwone kartki: Rocha (R, 2), Kaput (R, 86). Widzów 8450.

CRACOVIA: Madejski - Kakabadze (70 Bochnak), Ghita (46 Bitri), Hoskonen, Skovgaard, Jaroszyński - Makuch, Knap (64 Oshima), Sokołowski (64 Atanasov), Rakoczy - Källman (84 Bzdyl).

RADOMIAK: Kobylak - Grzesik, Cichocki, Cestor (64 Vuskovic), Abramowicz - Dias (46 Okoniewski), Luizao (64 Machado), Donis (64 Kaput), Wolski, Semedo (81 Leandro) - Rocha.