Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Nowy trener dołącza do Cracovii2023-12-02 18:26:00

Do sztabu trenerskiego Cracovii dołącza Kamil Biel. Będzie pełnił funkcję asystenta I trenera Jacka Zielińskiego i analityka.


Kamil Biel urodził się w 1992 roku. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (kierunek: Wychowanie Fizyczne) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu (kierunek: Analityk Gry Sportowej). Posiada licencję trenerską UEFA A. Od 2013 do 2023 roku związany był z Sandecją Nowy Sącz, gdzie najpierw pracował jako trener grup młodzieżowych w Akademii Sandecja, a później dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu w roku analityka oraz asystenta trenera.

- Bardzo się cieszę, że Kamil dołączył do naszego sztabu. Od dłuższego czasu myśleliśmy o poszerzeniu kadry szkoleniowej i teraz stało się to faktem. Nasz nowy człowiek będzie pełnił funkcję analityka i pomagał nam w treningach jako asystent. Myślę, że korzyści będą obopólne. Kamil ma dobre rekomendacje i myślę, że robi krok do przodu. Czas pokaże, jak będzie to wszystko wyglądało. Cieszę się z nowej osoby w sztabie, bo pracy jest bardzo dużo - zaznacza Trener Cracovii, Jacek Zieliński.

cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty