Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Zmiany w zarządzie Spółki Igrzyska Europejskie 20232023-11-16 22:35:00

Biuro prasowe spółki Igrzyska Europejskie 2023 informuje, że Rada Nadzorcza podjęła uchwałę o reorganizacji zarządu spółki, która przygotowała i zrealizowała największe multidyscyplinarne wydarzenie sportowe w historii naszego kraju.


Po udanej organizacji w czerwcu tego roku III Igrzysk Europejskich w Krakowie i Małopolsce, podczas środowego posiedzenia (16.11.2023), Rada Nadzorcza postanowiła dostosować strukturę zarządu spółki do aktualnych potrzeb i wyzwań. W związku z tym, od 1 grudnia 2023 roku, zarząd spółki zostanie zredukowany z czterech członków do jednej osoby. Jedynym członkiem zarządu pozostanie obecny prezes dr Marcin Nowak.


Decyzja ta jest częścią trwającego procesu optymalizacji spółki, a także stanowi reakcję na zachodzące zmiany po zamknięciu okresu operacyjnego, poświęconego organizacji Igrzysk. Spółka skupi się obecnie na efektywnym zakończeniu procesów rozliczeń finansowo-rzeczowych.


Dotychczasowy Zarząd Spółki pragnie jeszcze raz podziękować wszystkim zaangażowanym osobom i partnerom za doskonałą współpracę przy organizacji największego wydarzenia sportowego w Europie od czasów Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku.


Informacja prasowa
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty