Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > Sportowa Małopolska
Tomasz Kawa nowym zawodnikiem Wieczystej2023-02-19 12:00:00

W piątek, 17 lutego 2023 r., nowym zawodnikiem Wieczystej Kraków został 32-letni Tomasz Kawa. Piłkarz został potwierdzony przez MZPN do klubu z ul. Chałupnika i uprawniony do drużyny lidera grupy 2 krakowskiej okręgówki. Czy zagra w III lidze? Czas pokaże.

Napastnik od połowy sierpnia 2021 r. grał w Błękitnych Modlica (V liga zachodnia). Wychowanek Zieleńczanki Zielonki występował także w Cracovii (Młoda Ekstraklasa), BuSG Aufau Eisleben (Niemcy) i Jutrzence Giebułtów.

(a)





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty