Strona główna > Siatkówka > Ekstraklasa kobiet > Wiadokosci Ekstraklasa kobiet
Muszynianki zaczęły od zwycięstwa2014-10-12 17:14:00

W 2. kolejce spotkań ORLEN Ligi siatkarki SK banku Legionovia Legionowo przegrały z Polskim Cukrem Muszynianką 1:3 (25:9, 18:25, 22:25, 23:25).

Zarówno Legionovia, jak i Muszynianka dopiero rozpoczęły rywalizację w rozgrywkach ORLEN Ligi (ich mecze I kolejki zostały przełożone). Mocno zmobilizowane gospodynie w pierwszej partii rozgromiły rywalki do 9, przeważając w każdym elemencie gry. W drugim secie gra się wyrównała, ale po II czasie technicznym przyjezdne odskoczyły i nadawały rytm wydarzeniom (18:25). W kolejnych częściach meczu toczyła się zacięta walka i dopiero w końcówkach muszynianki przechylały szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W IV secie było już 22:18 dla miejscowych, ale finisz drużyny gości był bardzo skuteczny.

MVP spotkania została uznana Danica Radenković.