Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > II liga mężczyzn
II liga siatkarzy: Contimax Bochnia z punktem, Wawel AGH z dwoma
17.10.2011 08:57 -

Dwupunktowe zwycięstwo przywiózł z wyjazdowego meczu 4. kolejki II ligi siatkarzy zespół Wawelu AGH Kraków. Contimax Bochnia przegrał z AZS Politechniki Lubelskiej.

więcej »
II liga siatkówki: Beniaminek z Bochni na czele tabeli
02.10.2011 20:03 -

W II lidze siatkówki odbyła się 2. kolejka. Contimax Bochnia wysunął się na czoło tabeli po pokonaniu Wawelu Kraków w lidze mężczyzn. Do II ligi kobiet wróci Pogoń Proszowice, po tym jak PZPS uzwględniono jej odwołanie w sprawie odebranej licencji.

więcej »
II liga siatkówki wystartowała: Nowe szaty Contimaxu, AGH Galeco Wisła ruszyła po awans
26.09.2011 13:35 -

Rozpoczęły się rozgrywki II ligi siatkówki. Faworyci zarobili pierwsze punkty. W lidze siatkarzy udanie zainaugurował rozgrywki zespół Contimaxu Bochnia, który zastąpił wycofaną z II ligę drużynę AZS-u Politechniki Krakowskiej.

więcej »
Ligowa siatkówka wróci na Suche Stawy - Wanda w hali Hutnika
15.05.2011 23:21 - MAS

Ligowa siatkówki wróci na Suche Stawy. W hali, w której sukcesy święcił przed laty męski zespól Hutnika, rozgrywać będą mecze w I lidze siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal. Nowohucki klub ma przejąć obiekt Tomeksu w administrowanie.

więcej »
Siatkarze Wandy są w I lidze, a chcą ekstraklasy!
17.04.2011 21:08 -

Siatkarze Cuprum Lubin zdobyli Puchar Prezydenta Krakowa podczas turnieju mistrzów II ligi. W decydującym meczu pokonali gospodarzy - Krakowską Akademię Wandę Instal 3-2. Obie drużyny już w sobotę zapewniły sobie awans do I ligi, wygrywając po dwa spotkania.

więcej »
Siatkarze Wandy awansowali do I ligi!
16.04.2011 21:46 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal awansowali do I ligi! Wygrali drugi mecz rozgrywanego w Krakowie turnieju mistrzów II ligi, tym razem z Camperem Wyszków i bez względu na wynik niedzielnego meczu z Cuprum Lubin mogą świętować awans. Zespół z Lubina też wygrał dwa spotkania i jest już pewny awansu. Niedzielnej potyczki nikt jednak nie odpuści.

więcej »
Siatkarze Wandy zaczęli marsz ku I lidze, a w tle kontrowersje
15.04.2011 19:35 - MAS

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal pokonali Krispol Września w pierwszym meczu turnieju mistrzów II ligi, który rozpoczął się w Krakowie. Awans do I ligi uzyskają z niego dwa zespoły. Wanda wykonała pierwszy krok ku historycznemu sukcesowi, demonstrację siły przeprowadziła zwłaszcza w czwartym secie.Turniej zaczął się od organizacyjnych kontrowersji.

więcej »
Siatkarze Wandy zagrają o awans u siebie
09.04.2011 08:40 -

Krakowska Akademia Wanda Instal będzie gospodarzem turnieju mistrzów grup II ligi siatkarzy, z którego dwa zespoły wywalczą awans do I ligi. Patronat nad turniejem, który odbędzie w weekend 15-17 kwietnia, objął prezydent Krakowa.

więcej »
Siatkarze Wandy mistrzami grupy II ligi, został krok do awansu!
03.04.2011 12:51 -

Siatkarze Krakowskiej Akademii Wandy Instal wygrali rozgrywki w grupie IV II ligi i awansowali do turnieju finałowego z udziałem mistrzów czterech grup, który wyłoni nowych I-ligowców. W finale play-off pokonali Wisłok Strzyżów 3-1.

więcej »
Wanda odrobiła stratę, reszta walki w Strzyżowie
27.03.2011 23:33 -

1-1 w finale play-off w II lidze siatkarzy. Krakowska Akademia Wanda Instal wygrała drugi mecz z Wisłokiem Strzyżów we własnej hali i wróciła do gry.

więcej »
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty