Po bardzo intensywnym porannym treningu, tuż po obiedzie piłkarze reprezentacji Polski udali się na pobliską plażę. Z całą pewnością odpoczynek biało-czerwonym się należy, gdyż podczas porannych zajęć mocno popracowali przy upalnej aurze.
To dopiero pierwsze wyjście w czasie wolnym piłkarzy od początku zgrupowania. W Kielcach na wyjścia nie było czasu, w Austrii cały czas padał deszcz i dopiero w Campoamor w Hiszpanii, piłkarze opuścili hotel i z ręcznikami udali się na plażę.
Część zamierza skorzystać ze słońca i nieco poprawić opaleniznę, a inni zaraz po przybyciu nad morze od razu weszli do morza.
Na prośbę rzeczniczki reprezentacji przedstawiciele mediów po zrobieniu kilku zdjęć opuścili plażę i pozwolili piłkarzom na odpoczynek również od obiektywów aparatów i kamer.
ASInfo