Kiosk
- Rozmowa z Moniką Kobylińską
- PIŁKA RĘCZNA. Biało-czerwoni bohaterami transferów
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Reprezentacja Polski przebywa na zgrupowaniu w Kielcach, gdzie pod okiem selekcjonera Franciszka Smudy zawodnicy przygotowują się do sobotniego meczu z reprezentacją Finlandii.
Do Kielc przyjechało 24 zawodników. Z przyczyn zdrowotnych zgrupowanie opuścił Ludovic Obraniak, któremu trudno było się rozstać z kolegami i sztabem szkoleniowym. - Atmosfera na zgrupowaniu jest fantastyczna, aż żal wyjeżdżać - powiedział przed wyjazdem Obraniak. Obraniaka zastąpił Marcin Kowalczyk, ale okazało się, że on również nie jest w pełnej dyspozycji. Sztab medyczny dokłada jednak wszelkich starań, aby zawodnik wrócił do zdrowia. Nie jest zatem wykluczone, że wybiegnie na boisko podczas meczu z Finami.
Pozostali zawodnicy są w bardzo dobrej dyspozycji. Selekcjoner testuje różne ustawienia, ale w meczu z Finami, Polacy zagrają systemem 4-3-3. W bramce dobrze spisuje się Przemysław Tytoń, debiutant w reprezentacji, ale trener Smuda sprawdza również formę pozostałych bramkarzy. Po środowym treningu, pytany przez dziennikarzy o dyspozycję Łukasza Fabiańskiego powiedział: - Zgadzam się z opinią Arsene'a Wengera, że Fabiański to wielki talent, ale nawet tak zdolnym bramkarzom zdarzają się błędy. Ale kto wie, może za rok czy dwa, to on będzie "numerem jeden" w polskiej bramce - dodał Smuda. W czwartkowym treningu uczestniczył również Tomasz Kuszczak, który w środę trenował indywidualnie z powodu ostatniej kontuzji łokcia.
Na czwartkowym przedpołudniowym treningu wśród zawodników w żółtych trykotach wystąpili: Przemysław Tytoń, Michał Żewłakow, Łukasz Piszczek, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Dariusz Dudka, Adam Matuszczyk, Jakub Błaszczykowski, Adrian Mierzejewski, Ireneusz Jeleń, Robert Lewandowski. Jednak Franciszek Smuda zapowiedział, że tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich zgrupowań, nie oznacza to, że ta jedenastka zagra w sobotnim meczu.
Popołudnie zawodnicy poświęcili na sesję zdjęciową dla firmy Orange. Wykonano zdjęcia indywidualne zawodników, zdjęcie grupowe, a także nagrano liczne wywiady filmowe.
Na zakończenie dnia zawodnicy nie mogli narzekać na brak atrakcji. Komisja do Zwalczania Dopingu w Sporcie przeprowadziła testy antydopingowe na sześciu losowo wybranych zawodnikach kadry.
(ASInfo/pzpn.pl)
- Powołania na Holandię i Maltę
- 5-2 z Walijkami
- Litwa - Polska 0-2 (FOTO)
- 2-0 z Litwą w Kownie
- Awans Polski w rankingu FIFA
- Polska - Finlandia (FOTO2)
- Remis w Rotterdamie, bomba Casha
- Kadra na mecze z Holandią i Finlandią
- JERZY CIERPIATKA: Afery towarzyszące meczom z Finami zaczęły się przed sześćdziesięciu laty...
- Oświadczenie selekcjonera Michała Probierza
- 2-0 z Maltą, dublet Świderskiego (FOTO)
- Skromne 1-0 z Litwą (FOTO)
- Zmarł Janusz Garlicki
- Kwalifikacje MŚ 2026. Na początek z Litwą
- Polki w finałach ME! (FOTO Z WIEDNIA)
- JERZY CIERPIATKA ocenia piłkarską reprezentację Polski po meczach z Portugalią i Chorwacją
- UEFA EURO 2024: Polska - Austria (FOTO)
- UEFA EURO 2024. Porażka z Austrią, biało-czerwoni odpadli
- JERZY CIERPIATKA ocenia występ polskiej reprezentacji w Hamburgu
- UEFA EURO 2024: Polska - Holandia (FOTO 2)
- UEFA EURO 2024: Polska - Holandia (FOTO)
- Polska - Turcja (FOTO)
- Reprezentacja Probierza zwycięska w ostatnim sprawdzianie przed EURO
- Michał Probierz ogłosił kadrę na Euro 2024
- JERZY CIERPIATKA po meczu z Walią żongluje nazwiskiem James i zastanawia się co zmieniło się przez półwiecze
- Walia - Polska (FOTO)
- Polska - Estonia (FOTO)
- Estonia rozgromiona
- LIGA NARODÓW. Na początek i koniec ze Szkocją
- Zmarł Wojciech Łazarek
- Skromna wygrana z Łotwą
- JERZY CIERPIATKA po meczu z Czechami: Zamiast obligatoryjnego awansu z rzeczywiście łatwej grupy mamy klęskę
- Polska - Czechy (FOTO)
- Remis z Czechami, awans możliwy w barażach
- Powołania na Czechy i Łotwę
- Polska - Mołdawia (FOTO)
- Rozczarowanie. Remis z Mołdawią
- JERZY CIERPIATKA zastanawia się czy 2-0 różni się od 0-2...
- Wstyd, kompromitacja... Porażka z Mołdawią...
- Pożegnanie Błaszczykowskiego (FOTO)
- 1-0 z Niemcami, 16 minut Błaszczykowskiego na pożegnanie (FOTO)
- Fernando Santos: Szanujemy Albanię, ale musimy rządzić na boisku
- Czechy - Polska 3-1 (FOTO)
- Fernando Santos: Zawsze gramy o zwycięstwo
- Powołania na mecze z Czechami i Albanią
- Jak Kiwior poradzi sobie w Arsenalu?
- Fernando Santos trenerem piłkarskiej reprezentacji Polski
- Probierz czy Gerrard? Selekcjoner musi nas czegoś nauczyć
- Andrzej Iwan nie żyje (akt.)
- Józef Kałuża. Legenda wiecznie żywa - zaproszenie na film
więcej wiadomości >>>


