Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2012/2013 > Młodzicy > III liga (Kraków C) M
Orzeł na piątkę, a Piast robi postępy

Orzeł Sidzina - Piast Skawina 5-0 (1-0)


Gole: Jakub Dziewoński, Adrian Zguda, Daniel Bosman, Wiktor Kilarski, Jakub Talarek


PIAST: Radosław Cerek - Przemysław Maj, Krzysztof Gubała, Wiktor Czopek, Radosław Droździewicz - Damian Mej, Rafał Mej, Marcel Caban - Szymon Job oraz Natalia Caban, Maksymilian Condorelli, Igor Mazur, Szymon Mazur.

Przed meczem w Sidzinie Piasta skazywano na pożarcie w meczu z bardzo solidną drużyną Orła. I choć rzeczywiście gospodarze długimi fragmentami wyraźnie przeważali, bardzo długo nie mogli sobie poradzić z dobrze zorganizowaną defensywą gości. Do przerwy było tylko 1-0. Na drugą połowę, mimo świadomości klasy rywala, Piast odkrył się próbując śmielej zaatakować. Kosztowało to utratę kolejnych bramek.

- Z każdym meczem nabieramy doświadczenia, czas pracuje na naszą korzyść i jestem pewien, że przyjdą jeszcze mecze w tym debiutanckim sezonie, w których będziemy walczyć o zwycięstwa. Dziś było znowu lepiej niż w poprzednim meczu z Milenium - podsumował mecz trener Piasta Daniel Kozłowski.

rp + piastskawina.pl

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty