Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2010/2011 > Seniorzy > II liga (wschód)
Bukalski odszedł z Przeboju Wolbrom!2010-06-29 23:39:00

Trenerski kontredans w Przeboju Wolbrom trwa. W minionym sezonie prowadziło go trzech szkoleniowców. Użycie czasu przeszłego jest jak najbardziej wskazane, bowiem z zespołem rozstał się Krzysztof Bukalski.


Wolbromianie rozpoczynali rozgrywki w II lidze pod wodzą Antoniego Szymanowskiego, którego z kolei w połowie jesieni zastąpił Robert Orłowski. Bukalski debiutował w ostatni weekend kwietnia w meczu Przeboju na własnym boisku przeciwko Bruk-Betowi Nieciecza (1-3). Na razie nie wiadomo, kto będzie przygotowywał zespół do jesieni w III lidze.

Chciałbym zdementować pogłoski, że powodem rozstania były zbyt wygórowane żądania finansowe trenera Bukalskiego. W tych kwestiach dogadywaliśmy się idealnie - mówi prezes Przeboju Andrzej Kondziołka. - Nikt też nie obarczał szkoleniowca winą za spadek zespołu, bo złożyło się na niego wiele przyczyn. Po prostu jestem zmuszony do dalszej racjonalizacji kosztów, a - poza tym - wizja trenera odnośnie budowy zespołu w perspektywie rozgrywek w III lidze różniła się od mojej - dodaje.

Jedna z opcji na przyszły sezon zakłada odejście od zatrudniania szkoleniowca z zewnątrz. Być może grającym trenerem pozostanie jeden z doświadczonych zawodników Przeboju.
ADI




WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty