Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Seniorzy > A klasa (Kraków I)
Jeleń zapewnił wygraną Prądniczance2011-08-23 07:02:00

Prądniczanka Kraków odniosła drugie zwycięstwo w A klasie. Po wygranej z jednym z głównych kandydatów do awansu - Michałowianką, tym razem pokonała na wyjeździe spadkowicza z okręgówki - Płomień Jerzmanowice.


Krakowianie prowadzili 1-0, ale Płomień wyrównał i przy stanie remisowym nie wykorzystał karnego! W końcówce Prądniczanka strzeliła zwycięskiego gola. Zdobył go Mateusz Jeleń, b. zawodnik ekstraklasowej Cracovii.

A1 Kraków: Płomień Jerzmanowice - Prądniczanka Kraków 1-2

0-1 Jarosław Kania
1-1 ???
1-2 Mateusz Jeleń 80

 

st


pp10.jpg
pp1.jpg
pp2.jpg
pp3.jpg
pp4.jpg
pp5.jpg
pp6.jpg
pp7.jpg
pp8.jpg
pp9.jpg


WIADOMOŚCI

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty