Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Serie A
Puchar Włoch: Planowe zwycięstwo Interu2009-12-16 23:14:00 ASInfo

Inter Mediolan w piątej rundzie Pucharu Włoch pokonał AS Livorno 1-0. Zwycięskiego gola dla drużyny Jose Mourinho zdobył Wesley Sneijder.


W kolejnej rundzie poprzeczka powędruje dla Interu znacznie wyżej. "Nerazzurri" zmierzą się ze zwycięzcą meczu Juventus - Napoli (13 stycznia).

Inter Mediolan - AS Livorno 1:0 (0:0)
1:0 Sneijder 61


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty