Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Piłka nożna > Ligi zagraniczne > Primera Division
Alves wrócił do normalnych treningów2010-02-05 17:27:00 ASInfo

Jak poinformował hiszpański dziennik "Sport", prawy obrońca Barcelony, Daniel Alves powrócił w piątek do normalnych treningów. Przez ostatni tydzień zawodnik ćwiczył indywidualnie z powodu urazu mięśnia, którego nabawił się przed spotkaniem ze Sportingiem Gijon.


Szkoleniowiec "Dumy Katalonii", Josep Guardiola najprawdopodobniej będzie mógł skorzystać z usług Brazylijczyka już w sobotnim meczu z Getafe. Natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Erica Abidala, który narzeka na drobne urazy. Z powodu zbyt dużej ilości żółtych kartek w tym spotkaniu nie zagra również Carles Puyol.

Po 20 kolejkach ligi hiszpańskiej Barcelona zajmuje pozycję lidera z dorobkiem 52 punktów. Tuż za nią jest Real Madryt, który ma o pięć "oczek" mniej.


ASInfo



więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty