Strona główna > Piłka nożna > Liga Europejska
Sevilla znowu wygrała Ligę Europy, gol Krychowiaka
27.05.2015 22:57 -

W rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie finale Ligi Europy UEFA Sevilla FC pokonała Dnipro Dniepropietrowsk 3-2 i obroniła trofeum. Jednego z trzech goli dla Hiszpanów strzelił Grzegorz Krychowiak.

więcej »
Milik nie miał litości dla Legii
26.02.2015 21:20 -

Legia Warszawa pożegnała się z Ligą Europy, przegrywając dziś u siebie z Ajaksem Amsterdam 0-3. Dwa gole dla zespołu holenderskiego strzelił Arkadiusz Milik.

więcej »
Obrona Częstochowy dała Legii wygraną w Turcji
02.10.2014 21:36 -

Legia Warszawa wygrała w Turcji z Trabzonsporem 1-0 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Zwycięskiego gola zdobył Michał Kucharczyk w 16. minucie.

więcej »
LE: Legia z Kazachami, Ruch z Ukraińcami, Celtic podwójnym szczęściarzem...
08.08.2014 14:36 -

Kazachski FK Aktobe będzie rywalem Legii w czwartej rundzie eliminacji do Ligi Europejskiej.

więcej »
Hiszpański triumf w Lidze Europy
15.05.2014 08:08 -

Sevilla FC wygrała w rzutach karnych 4-2 z Benficą Lizbona w finale Ligi Europy. Po 90 minutach meczu w Turynie i po dogrywce było 0-0.

więcej »
Trzecia porażka Legii
24.10.2013 21:12 -

Legia Warszawa fatalnie spisuje się w Lidze Mistrzów. Dziś przegrała wyjazdowy mecz z tureckim Trabzonsporem 0-2.

więcej »
Superpuchar Europy dla Bayernu (FOTO)
01.09.2013 18:19 -

Piłkarze Bayernu Monachium zdobyli Superpuchar Europy wygrywając w piątek w Pradze z Chelsea Londyn w rzutach karnych 5-4. Po 120 minutach był remis 2-2.

Fotoreportaż Grzegorza Wajdy

więcej »
Europejskie puchary: Legia i Śląsk poznały rywali
09.08.2013 13:58 -

W czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa zmierzy się ze Steauą Bukareszt. Pierwszy mecz odbędzie się w stolicy Rumunii 20 lub 21 sierpnia.

więcej »
Polskie zespoły poznały rywali w europejskich pucharach
24.06.2013 19:04 -

Polskie zespoły poznały rywali w europejskich pucharach. Walijski New Saints FC będzie rywalem Legii w II rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów.

więcej »
Szwajcarska i turecka niespodzianka w Lidze Europy
11.04.2013 23:55 -

Chelsea, Benfica, Basel i Fenerbahce - to półfinaliści Ligi Europy UEFA. Niespodziankę sprawili Turcy i Szwajcarzy. Ci ostatni wyeliminowali Tottenham w rzutach karnych.