Duże zmiany we władzach spółki Legia Warszawa SSA. Paweł Kosmala został odwołany z funkcji prezesa zarządu, Rada Nadzorcza powierzyła pełnienie obowiązków prezesa Piotrowi Zygo, dotychczasowemu wiceprezesowi zarządu.Decyzja o przyszłości trenera Macieja Skorży ma zapaść do końca maja.
W dwuosobowym zarządzie pozostaje Rafał Wyszomierski. W klubie nastąpiły także zmiany w pionie sportowym. Leszek Miklas został odwołany z funkcji dyrektora sportowego, ale zostaje w klubie i będzie odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe oraz za kontakty z Ekstraklasą S.A.
Ponadto Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało w dniu dzisiejszym Radę Nadzorczą Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa S.S.A. na kolejną kadencję. W skład Rady Nadzorczej wchodzą: Wojciech Kostrzewa (przewodniczący), Renata Kacprzak-Wielgat, Dariusz Mioduski, Michał Tomczak, Piotr Tyborowicz.
legia.com