Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Inne > Kolarstwo
Tour de Pologne w Krakowie przynajmniej do 2018 roku2013-10-22 16:57:00

Jest porozumienie w sprawie organizacji w Krakowie finału pięciu kolejnych edycji Tour de Pologne. Dokument podpisali prezydent Krakowa Jacek Majchrowski i dyrektor ZIS Krzysztof Kowal oraz prezes Lang Team Czesław Lang.


Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski spotkał się dziś z Czesławem Langiem – organizatorem wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Efektem spotkania, zorganizowanego na prośbę Czesława Langa, było zawarcie porozumienia w sprawie kontynuowania współpracy przy organizacji i promowaniu Tour de Pologne pomiędzy Gminą Miejską Kraków, reprezentowaną przez prezydenta Jacka Majchrowskiego i dyrektora ZIS Krzysztofa Kowala a firmą Lang Team, reprezentowaną przez dyrektora generalnego Czesława Langa. Dokument przewiduje m.in., że finał największej kolarskiej imprezy w naszym kraju będzie organizowany pod Wawelem w latach 20142018.


Szczegóły dotyczące kolejnych edycji Tour de Pologne będą przedmiotem odrębnych umów.


Przypomnijmy, że ostatni etap Tour de Pologne rozgrywany jest w Krakowie nieprzerwanie od 2008 roku. Zawody są doskonałą promocją Krakowa w świecie, a także okazją do organizacji w naszym mieście szeregu wydarzeń o

charakterze sportowym i rekreacyjnym.


Monika Chylaszek

(Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Krakowa)





więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty