Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Wiadomości piłka nożna
Michał Probierz na dłużej w Cracovii2020-09-30 18:44:00

Obowiązująca do czerwca przyszłego roku umowa szkoleniowca Cracovii została przedłużona o kolejne dwa lata. Dzięki nowym zapisom Michał Probierz pozostanie trenerem I zespołu do 2023 roku.


- Przede wszystkim dziękuję Profesorowi za zaufanie. Obraliśmy w klubie wspólny kierunek, w którym wszyscy zmierzamy - skomentował szkoleniowiec chwilę po przedłużeniu umowy. - Na drodze czasem pojawiają się zakręty i jest pod górkę, ale w klubach sportowych to normalna kolej rzeczy przy wytężonej pracy. Na pewno drużyna zrobiła postęp przez ten czas - dwukrotnie graliśmy w europejskich pucharach oraz zdobyliśmy Puchar Polski. Cieszy nas również będąca na ukończeniu nowa baza treningowa, która na pewno stanowić będzie wielki krok i narzędzie do jeszcze większego rozwoju Cracovii, począwszy od grup młodzieżowych aż do pierwszej drużyny. Trwający sezon jest i pewnie będzie wyjątkowo trudny z uwagi na ciążące nam minusowe punkty. Nie poddajemy się jednak i walczymy dalej. 


- Przedłużenie kontraktu z Michałem Probierzem to potwierdzenie wzajemnych chęci budowy klubu, który na dobre zagości w rozgrywkach europejskich. Klubu opartego na trwałych podstawach. Cieszymy się, że Michał Probierz zgodził się realizować z nami tę wizję - powiedział prezes zarządu MKS Cracovia SSA, prof. Janusz Filipiak.


cracovia.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty