Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Lekka atletyka > Wiadomości LA
Justyna Święty-Ersetic z nagrodą2020-02-21 23:34:00

Zakończył się cykl halowych mityngów lekkoatletycznych World Athletics Indoor Tour. Rywalizację na 400 m wygrała Justyna Święty-Ersetic, otrzymując w nagrodę 20 tys. dolarów.


Wyniki ostatniego mityngu, w Madrycie:

KOBIETY

400 m:

1. Justyna Święty-Ersetic (Polska) 51.93

2. Lea Sprunger (Szwajcaria) 52.26

3. Lisanne De Witte (Holandia) 52.36

4. Iga Baumgart-Witan (Polska) 52.62


1500 m:

1. Gudaf Tsegay (Etiopia) 4:04.66


60 m ppł:

1. Christina Clemmons (USA) 7.82

...

5. Karolina Kołeczek 8.05

7. Pia Skrzyszowska 8.07


Trójskok:

1. Yulimar Rojas (Wenezuela) 15.43 (halowy rekord świata)


MĘŻCZYŹNI

60 m:

1. Ronnie Baker (USA) 6.44


800 m:

1. Collins Kipruto (Kenia) 1:46.09

2. Adam Kszczot (Polska) 1:46.30

3. Mariano Garcia (Hiszpania) 1:46.31

4. Marcin Lewandowski (Polska) 1:46.45


3000 m:

1. Getnet Wale (Etiopia) 7:39.96

Adam Czerwiński nie uk.


60 m ppł:

1. Andrew Pozzi (W. Brytania) 7.48

...

4. Damian Czykier 7.68


Tyczka:

1. Konstantinos Filippidis (Grecja) 5.60

...

5. Mateusz Jerzy 5.50

6. Robert Sobera 5.50


W dal:

1. Juan Miguel Echevarria (Kuba) 8.41


Trójskok:

1. Hugues Fabrice Zango (Burkina Faso) 17.31


Kula:

1. Filip Mihaljevic (Chorwacja) 21.74

2. Konrad Bukowiecki (Polska) 21.73

3. Tomas Stanek (Czechy) 21.54

KLASYFIKACJA World Athletics Indoor Tour

KOBIETY

400 m:

1. Justyna Święty-Ersetic (Polska) 27 pkt

2. Lisanne De Witte (Holandia) 22

3. Lea Sprunger (Szwajcaria) 19

...

7. Iga Baumgart-Witan 4


1500 m:

1. Gudaf Tsegay (Etiopia) 30 pkt


60 m ppł:

1. Christina Clemmons (USA) 27 pkt

2. Nia Ali (USA) 27

...

=11. Klaudia Siciarz 3


Wzwyż:

1. Yaroslava Mahuchikh (Ukraina) 20 pkt


W dal:

1. Maryna Bekh-Romanchuk (Ukraina) 30 pkt


MĘŻCZYŹNI

60 m:

1. Ronnie Baker (USA) 30 pkt


800 m:

1. Collins Kipruto (Kenia) 30 pkt

2. Adam Kszczot (Polska) 24

3. Cornelius Tuwei (Kenia) 14

=4. Marcin Lewandowski 13

=4. Marc Reuther (NIemcy) 13

=4. Mostafa Smaili (Maroko) 13


3000 m:

1. Getnet Wale (Etiopia) 27 pkt

2. Bethwell Birgen (Kenia) 27


Tyczka:

1. Armand Duplantis (USA) 36 pkt

...

10. Paweł Wojciechowski 6


Trójskok:

1. Hugues Fabrice Zango (Burkina Faso) 20 pkt


Kula:

1. Filip Mihaljevic (Chorwacja) 25 pkt

2. Tomas Stanek (Czechy) 20

3. Konrad Bukowiecki 14

4. Michał Haratyk 7





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty