Piłkarki ręczne z Podkarpacia nie poddały się jeszcze w walce o utrzymanie I-ligowego bytu. W spotkaniu z faworyzowaną Finepharmą rzuciły aż 41 bramek i z parkietu schodziły w wyśmienitych nastrojach.

więcej »
Walka do końca kluczem do sukcesu Siódemki
13.12.2009 14:58 - TC

Wyborna skuteczność w ostatnich dziesięciu minutach zapewniła szczypiornistkom z Jarosławia komplet punktów. W pierwszym meczu obu zespołów dwa miesiące temu padł remis 28-28.

więcej »
Ważna wygrana Siódemki
08.11.2009 20:55 - TC

Miłą niespodziankę sobie i kibicom sprawiły piłkarki ręczne 7 Jarosław. Ich wygrana poprawiła pozycję drużyny w tabeli i pozwoliła na głębszy oddech przed kolejnymi meczami.

więcej »
I liga piłkarek ręcznych - remis Siódemki
04.10.2009 19:27 - TC

Szczypiornistki "7" Jarosław po bardzo zaciętym meczu podzieliły się punktami z drugą drużyną Jeleniej Góry. Podopieczne Przemysława Korobczaka jeszcze do przerwy prowadziły, ale w drugiej odsłonie trochę opadły z sił i nie były w stanie utrzymać zwycięskiego wyniku.

więcej »
2 kolejka I ligi kobiet
28.09.2009 09:22 -

Słupia Słupsk spisała się bardzo dobrze w 2. kolejce. W środę, 30 września, na wyjeździe pokonała pewnie MTS Kwidzyn. Dzięki tej wygranej Słupia została liderem grupy A.

więcej »
I liga piłkarek ręcznych: Zwycięstwo Siódemki
27.09.2009 14:42 - TC

Piłkarki ręczne z Jarosławia okazały się wyraźnie lepsze od rywalek z Gliwic. Tym samym podopieczne Przemysława Korobczaka odniosły pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na I-ligowych parkietach.