Strona główna > Żużel > Grand Prix
Żużlowe MŚ: Triumf Macieja Janowskiego we Wrocławiu
29.08.2020 23:13 -

Maciej Janowski wygrał we Wrocławiu drugi turniej żużlowych MŚ i został liderem cyklu Grand Prix!

więcej »
Żużlowe MŚ: Rosjanin pierwszym liderem, Janowski drugi
28.08.2020 23:32 -

We Wrocławiu zainaugurowano żużlowe indywidualne mistrzostwa świata. W pierwszym turnieju zwyciężył Rosjanin Artem Laguta przed Maciejem Janowskim. Broniący tytułu Bartosz Zmarzlik był szósty.

więcej »
Bartosz Zmarzlik żużlowym mistrzem świata!
05.10.2019 22:34 -

Bartosz Zmarzlik żużlowym mistrzem świata! Przed nim tylko dwaj polscy zawodnicy dokonali tej sztuki: Jerzy Szczakiel w 1973 i Tomasz Gollob w 2010 roku.

więcej »
Zmarzlik na podium w Cardiff
21.09.2019 23:17 -

Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w zawodach Grand Wielkiej Brytanii w Cardiff i jest coraz bliżej tytułu żużlowego mistrza świata.

więcej »
Bartosz Zmarzlik coraz bliżej tytułu!
07.09.2019 22:29 -

Bartosz Zmarzlik wygrał w pięknym stylu żużlowy turniej Grand Prix w duńskim Vojens. 24-letni Polak jest coraz bliżej zdobycia pierwszego w karierze tytułu mistrza świata.

więcej »
GP Niemiec: Triumf Janowskiego, Zmarzlik liderem
01.09.2019 12:32 -

Piękny sukces odnieśli polscy żużlowcy podczas Grand Prix Niemiec w Teterow. Triumfował Maciej Janowski przed Bartoszem Zmarzlikiem, który został liderem MŚ.

więcej »
Janowski na podium, Zmarzlik wiceliderem
19.08.2019 08:11 -

Szwed Fredrik Lindgren wygrał Grand Prix Szwecji w Malilla. Drugi był Duńczyk Leon Madsen, który został nowym liderem żużlowych MŚ, wyprzedzając Bartosza Zmarzlika. Na podium stanął ponadto Maciej Janowski.

więcej »
Bartosz Zmarzlik liderem MŚ
04.08.2019 11:25 -

Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix Polski we Wrocławiu i został liderem żużlowych mistrzostw świata.

więcej »
GP Szwecji: Janowski na podium, Sayfutdinov liderem
06.07.2019 22:36 -

Maciej Janowski trzeci w żużlowym turnieju Grand Prix Szwecji. Zwyciężył Rosjanin Emil Sayfutdinov, który został nowym liderem MŚ.

więcej »
GP Czech: Kołodziej po raz pierwszy
16.06.2019 10:39 -

35-letni Janusz Kołodziej, tarnowianin, a obecnie zawodnik Unii Leszno, po raz pierwszy w karierze wygrał żużlowy turniej Grand Prix. Na podium w Pradze stanął także Patryk Dudek, który został liderem MŚ.