Strona główna > Żużel
Kasprzak liderem Grand Prix
26.04.2014 23:12 -

30-letni Krzysztof Kasprzak triumfował dziś w Grand Prix Europy w Bydgoszczy. Polski żużlowiec został liderem mistrzostw świata!

więcej »
Miedziński triumfatorem w Toruniu, Hampel wicemistrzem świata
05.10.2013 22:26 -

Adrian Miedziński został sensacyjnym triumfatorem Grand Prix Polski w Toruniu, ostatniego turnieju żużlowych mistrzostw świata 2013. Trzeci był Jarosław Hampel, który zdobył srebro w całym cyklu. Złoto wywalczył Brytyjczyk Tai Woffinden.

więcej »
Walkower w finale żużlowej Ekstraligi
22.09.2013 20:39 -

Stelmet Falubaz Zielona Góra triumfatorem żużlowej ENEA Ekstraligi dzięki zwycięstwu walkowerem 40-0 nad Unibaksem Toruń.

więcej »
Hampel na podium, wypadek Golloba
22.09.2013 09:16 -

Podczas zawodów żużlowych Grand Prix w Sztokholmie poważny wypadek miał Tomasz Gollob. Polak ma wstrząśnienie mózgu, doznał także urazu kręgosłupa.

więcej »
Polscy żużlowcy mistrzami świata
21.07.2013 09:47 -

Polscy żużlowcy zdobyli Drużynowy Puchar Świata. Podczas sobotnich zawodów finałowych w Pradze podopieczni trenera Marka Cieślaka wyprzedzili Danię, Australię i Czechy.

więcej »
GP Szwecji: Triumf Sajfutdinowa, ale Gollob liderem
04.05.2013 23:26 -

Grand Prix Szwecji w Goeteborgu wygrał rosyjski żużlowiec Emil Sajfutdinow, to jego drugi kolejny triumf w tym cyklu. Czwarty był Jarosław Hampel, a ósmy Tomasz Gollob.

więcej »
Gollob trzeci, ale został liderem
21.04.2013 11:44 -

Tomasz Gollob zajął trzecie miejsce w turnieju żużlowym Grand Prix Europy w Bydgoszczy, ale został liderem w klasyfikacji łącznej. Triumfował Rosjanin Emil Sajfutdinow przed Słoweńcem Matejem Zagarem.

więcej »
Hampel przed Gollobem w Nowej Zelandii
23.03.2013 09:11 -

Kapitalnie zaczął się dla polskich żużlowców tegoroczny cykl Grand Prix. W Auckland, w Nowej Zelandii, triumfował Jarosław Hampel przed Tomaszem Gollobem.

więcej »
Żużlowy mistrz Polski z Tarnowa bez prezesa i z długami
20.11.2012 14:07 -

Żużlowy mistrz Polski z Tarnowa musi do 30 listopada br. uregulować 1 milion 300 tysięcy złotych. W przeciwnym razie są nikłe nadzieje na otrzymanie licencji. Zadanie trudne, bowiem prezes Agata Mróz podała się do dymisji. Powody tego kroku wyjaśniła w oświadczeniu.

więcej »
Chris Holder żużlowym mistrzem świata
06.10.2012 23:26 -

Na MotoArenie w Toruniu odbyła się w sobotni wieczór ostatnia runda tegorocznego cyklu Grand Prix na żużlu. Wygrał Szwed Antonio Lindbaeck, drugi był Tomasz Gollob, a trzeci Amerykanin Greg Hancock. Czwarta lokata Australijczyka Chrisa Holdera dała mu tytuł mistrza świata.