Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > Małopolska 2011/2012 > Wiadomości PN Małopolska 2011/2012
Pasy wygrały z Podbeskidziem2012-07-27 18:13:00

W meczu sparingowym rozegranym w Krakowie przy ul. Wielickiej Cracovia pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1.

Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 (2-1)

1-0 Danielewicz 37
2-0 Dudzic 38
2-1 Demjan 40
CRACOVIA: Pilarz - Żytko, Nykiel, Struna (61 Puzigaca), Marciniak - Straus (61 Budziński), Boljević (80 Rupa), Szeliga (30 Żołądź), Danielewicz (61 Zejdler) - Steblecki (80 Dynarek) - Dudzic (50 Suvorov).
PODBESKIDZIE: Zajac - Sokołowski, Byrtek, Piter-Bucko, Król - Chmiel, Łatka, Reiman, Szczęsny - Demjan, Pawela. Po przerwie zagrali: Bąk, Cienciała, Nather, Adamek, Malinowski, Koman, Cohen, Niechciał.

Wszystkie trzy bramki w tym meczu padły w ciągu 4 minut. Cracovia uzyskała prowadzenie w 37. minucie - szybko od bramki grę wznowił dalekim wykopem Pilarz, Boljević dograł do Danielewicza, a ten huknął z powietrza i Zajac był bez szans. Po chwili było już 2-0. Znów Boljević wystąpił w roli asystenta, a szybką akcję plasowanym strzałem wykończył Dudzic. W 40. minucie goście złapali kontakt. Centrę z lewej strony z bliska wykończył Demjan. Wkrótce mógł być remis; do pustej bramki strzelał Pawela, ale przed linią futbolówkę zablokował Żytko.

Po przerwie bielszczanie byli blisko wyrównania w 73. minucie, ale Demjan nie trafił z 2 metrów do pustej bramki. Po chwili w idealnej sytuacji spudłował Adamek. Tuż przed końcem szansy na 3-1 nie wykorzystał Rupa, jego uderzenie z 10 m zablokował obrońca rywali.