Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Sparing II-ligowców: Rozwój zwycięski na Rydlówce2013-07-08 07:57:00

GARBARNIA - ROZWÓJ Katowice 0-1 (0-0)

0-1 Łukasz Kut 78

Sędziowali: Maciej Koster oraz Kazimierz Dzióbek i Paweł Bagan.

GARBARNIA: Jękot (31 Błąkała, 61 Paździor) - Byrski (46 testowany 1), testowany 2 (46 Haxhijaj), Pluta (46 Piechówka), Senderski (46 Talaga) - Fedoruk (46 testowany 3), Abdalla (46 Kalemba), Metz (46 Zelek), Siedlarz (55 Kaczor), Górecki (46 Kalicki, 70 Kokoszka) - Kozub (46 Stokłosa).


Przygotowująca się do drugoligowego sezonu drużyna Garbarni rozegrała na Rydlówce sparing z Rozwojem Katowice.


Goście, występujący w grupie zachodniej II ligi, zajęli w minionym sezonie 7. miejsce w tabeli i byli wymagającym przeciwnikiem dla Młodych Lwów. Jedyna bramka spotkania padła w 78. minucie. Testowany w zespole Brązowych zawodnik nie sięgnął głową piłki zagranej do Łukasza Kuta, co sprawiło, że ten znalazł się w sytuacji sam na sam z Damianem Paździorem i nie dał szans młodemu golkiperowi Garbarni, kierując piłkę do siatki obok niego.

 

W ekipie trenera Roberta Orłowskiego wystąpiło kilku testowanych zawodników, zabrakło natomiast piłkarzy z podstawowego składu Garbarni z ubiegłego sezonu: Arkadiusza Rysia (bliski przejścia do Okocimskiego), Longinusa Uwakwe (rozmawia z Puszczą) i Mateusza Brozia. Nie zagrali też chory Sebastian Leszczak, kontuzjowani Łukasz Cichy i Bartłomiej Piszczek oraz Krzysztof Kozieł (szuka klubu).


W przyszłym sezonie w barwach zespołu z Ludwinowa prawdopodobnie nie zobaczymy także bramkarzy Roberta Widawskiego i Martina Szwieca, a także nigeryjskiego napastnika, Ifeanyi Nwachukwu.

 

Garbarnia zrezygnowała z wyjazdu na zgrupowanie do Gutowa, w najbliższym tygodniu piłkarze z Rydlówki będą trenować na własnym stadionie i w Skotnikach. Już w piątek Brązowi wyjadą w kierunku Wikielca, gdzie w sobotę o godzinie 16:00 rozegrają mecz rundy przedwstępnej Pucharu Polski z IV-ligowym Gminnym Klubem Sportowym.


AB (garbarnia.krakow.pl)

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty