Strona główna > Piłka nożna > II liga > Wiadomości II liga
Piłkarze Unii zwycięscy w Suwałkach (zobacz bramki, wypowiedzi)2013-04-07 19:33:00

Unia Tarnów przerwała zwycięską serię trzech wiosennych zwycięstw Wigier Suwałki. Wygrała na ich boisku 2-0 w 22. kolejce II ligi.

Wigry Suwałki - Unia Tarnów 0-2 (0-0)

0-1 Bednarczyk 52
0-2 Kazik 55, karny

Żółte kartki dla Unii: Węgrzyn, Tyl, Kazik, Ślęzak. Czerwona kartka: Omilianowicz (68. min - druga żółta).
Widzów: 600.
WIGRY: Salik - Grudziński, Wenger, Lauryn, Widejko - Pomian, Gondek, Atanacković,Tarnowski - Luksys, Tuttas.
UNIA: Libera - Jamróg, Bednarczyk, Witek, Węgrzyn - Sojda, Tyl, Kazik (58 Szumlański), Wilk (90+3 K. Wróbel) - Ślęzak, Fałowski (90 Adamski).

Unia przeważała przez większą część pierwszej połowy, a dominację potwierdziła w drugiej dwoma bramkami - w 52 minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez Kazika piłkę do bramki głową skierował Dominik Bednarczyk i było 0-1.  4 minuty później Adam Pomian sfaulował w polu karnym jednego z zawodników gości i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę pewnym strzałem w prawy róg bramki Salika wykorzystał Kazik.