Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > Wiadomości piłka ręczna
Klęska biało-czerwonych w Serbii2019-06-01 07:18:00

W pierwszej odsłonie kwalifikacyjnego dwumeczu o awans do mistrzostw świata w Japonii reprezentacja Polski piłkarek ręcznych przegrała w Zrenjaninie z Serbią 19:33. Biało-Czerwone rozegrały bardzo słabe spotkanie i znalazły się w niezwykle trudnej sytuacji przed czwartkowym rewanżem w Lubinie.


SERBIA – POLSKA 33:19 (17:11)

SERBIA: Risović 1, Graovac – Kovacević, Krpez Slezak 5, Lavko 6, Liscević 6, Milojević, Mitrović, Nikolić, Pop-Lazić 2, D. Radojević 1, T. Radojević, Radosavljević 3, Risević, Stevin 2, Stoiljković 7, Agbaba.

POLSKA: Płaczek, Gawlik – Achruk 8, Buklarewicz, Janiszewska 1, Kobylińska 1, Kudłacz-Gloc, Łabuda, Matuszczyk 1, Nowicka, Rosiak 2, Sobiech 1, Szarawaga 1, Wiertelak, Wołoszyk, Zych 4.


W Serbii zawodniczki selekcjonera Leszka Krowickiego rozpoczęły jedną z najważniejszych rywalizacji ostatnich lat: dwumecz z Serbią zadecydować ma nie tylko o udziale w japońskich w mistrzostwach świata, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia tego roku, ale niepowodzenie oznaczać będzie również koniec szans na powrót do Japonii sześć miesięcy później, tym razem na igrzyska olimpijskie.


zprp.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty