Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > Wiadomości piłka ręczna
Patryk Rombel trenerem kadry piłkarzy ręcznych2019-02-27 15:04:00

Patryk Rombel otrzymał i wstępnie zaakceptował propozycję objęcia funkcji trenera reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej oraz koordynatora pozostałych kadr narodowych w pionie męskim.


Do ostatecznego uzgodnienia pozostały jedynie kwestie formalne i organizacyjne. Po ustaleniu wszystkich – akceptowalnych dla obu stron warunków współpracy – podpisana zostanie umowa. Nowy szkoleniowiec pracę z kadrą rozpocznie 2 marca – na najbliższym zaplanowanym zgrupowaniu.


Patryk Rombel ukończył Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Był zawodnikiem piłki ręcznej. Ukończył kurs trenerski EHF Master Coach i posiada licencję EHF Pro Coaching Licence. Był między innymi głównym trenerem Motoru Zaporoże (Ukraina), głównym trenerem reprezentacji Polski B w piłce ręcznej i asystentem trenera reprezentacji Polski Talanta Dujszebajewa.


Jego główne osiągnięcia to zanotowane z Motorem Zaporoże: mistrzostwo Ukrainy, Puchar Ukrainy, dwukrotne zwycięstwo w Superpucharze Ukrainy, drugie miejsce w grupie D Ligi Mistrzów. Z kolei z zespołem MMTS Kwidzyn dwukrotnie zajął czwarte miejsce z w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Zdobył też liczne medale Mistrzostw Polski z MTS Kwidzyn. Patryk Rombel ma duże doświadczenie i sukcesy w pracy z młodzieżą.


zprp.pl

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty