Strona główna > Piłka ręczna > Wiadomości piłka ręczna
Blisko remisu z Francją2017-01-19 22:33:00

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych przegrała 25-26 z gospodarzami mistrzostw świata - Francją. Biało-czerwoni zmierzą się w sobotę z Tunezją w pierwszym meczu o miejsca 17-20.

Francja - Polska 26-25 (13-13)

FRANCJA: Omeyer (28%), Gerard (43%) - Remili 4, Nyokas 7, Narcisse, Mahe 2, N'Guessan, Accambray 1, Abalo, Sorhaindo 4, Guigou 2, Fabregas 4, Dipanda 2, Mem.

POLSKA: Malcher (28%) - Daćko 4, Łyżwa, Krajewski 5, Niewrzawa, Walczak, Moryto 3, Daszek 3, M. Gębala, Przybylski 2, Paczkowski 3, Gierak, T. Gębala 5, Chrapkowski.

Dwa razy biało-czerwoni prowadzili w tym meczu: 7-6 i 11-10. Pierwsza połowa zakończyła się remisem po 13. Gdyby nie pięć z rzędu straconych bramek po przerwie, to remisem mógłby się zakończyć cały mecz. Nasz zespół mozolnie odrabiał straty, w końcówce miał szansę na remis, ale zabrakło czasu. Odmłodzona reprezentacja rozegrała bardzo dobre spotkanie z faworytem MŚ.