Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Inne > Wiadomości inne
MP w kajakarstwie: 4 złote medale Głazunowa2020-08-16 23:49:00

W Poznaniu odbyły się 83. MP w kajakarstwie. Aż cztery złote medale w kanadyjkach zdobył Wiktor Głazunow (AZS AWF Gorzów Wlkp.). Niespodzianką była porażka wicemistrzyni olimpijskiej Marty Walczykiewicz w konkurencji K1 200 m.

83. MP w kajakarstwie 2020, Poznań:

KOBIETY

K1 200 m

1. Katarzyna Kołodziejczyk (Zawisza Bydgoszcz) 42,478

2. Marta Walczykiewicz (KTW Kalisz) 42,510

3. Anna Puławska (AZS AWF Gorzów Wlkp.) 42,934


C1 200 m

1. Dorota Borowska (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)


K2 200 m

1. Zawisza Bydgoszcz (Dominika Włodarczyk, Helena Wiśniewska)


C2 200 m

1. AZS AWF Poznań (Katarzyna Szperkiewicz, Patrycka Mendelska)


K1 500 m

1. Anna Puławska (AZS AWF Gorzów Wlkp.)


C1 500 m

1. Dorota Borowska (NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki)


K2 500 m

1. KS Energetyk Poznań (Klaudia Cyrulewska - Martyna Klatt)


C2 500 m

1. KS AZS-AWF Poznań (Katarzyna Szperkiewicz - Patrycja Mendelska)


K4 500 m

1. CWZS Zawisza Bydgoszcz (Sandra Ostrowska, Katarzyna Kołodziejczyk, Nicole Gapska, Helena Wiśniewska)


K1 1000 m

1. Justyna Iskrzycka (KS AZS-AWF Katowice)... 3. Adrianna Kąkol (KKW 1929 Kraków)


K2 1000 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Karolina Markiewicz - Paulina Markiewicz)


K1 5000 m

1. Beata Rosolska (UKS Kopernik Bydgoszcz)


C1 5000 m

1. Aleksandra Jacewicz (KU AZS Politechnika Opole)


MĘŻCZYŹNI

K1 200 m

1. Paweł Kaczmarek (KKW 1929 Kraków)


C1 200 m

1. Wiktor Głazunow (AZS AWF Gorzów Wlkp.)


K2 200 m

1. KKW 1929 Kraków (Paweł Kaczmarek, Jacek Piech)

 

C2 200 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Michał Łubniewski, Arsen Śliwiński)


K1 500 m

1. Przemysław Korsak (KS GPower Gorzów)


K2 500 m

1. KS Posnania (Bartosz Stabno - Stanisław Szafraniec)


K4 500 m

1. KS Posnania (Stanisław Szafraniec, Wojciech Tracz, Filip Weckwert, Jakub Michalski)


C1 500 m

1. Wiktor Głazunow (AZS AWF Gorzów Wlkp.)


C2 500 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Michał Łubniewski, Arsen Śliwiński)


C4 500 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Piotr Kuleta, Mateusz Zuchora, Michał Łubniewski, Arsen Śliwiński


K1 1000 m

1. Bartosz Stabno (Posnania)


C1 1000 m

1. Wiktor Głazunow (KS AZS AWF Gorzów Wlkp.)


K2 1000 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Michał Bil - Piotr Morawski)


C2 1000 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Piotr Kuleta - Mateusz Zuchora)


K4 1000 m

1. AKS Sparta Augustów (Adam Wysocki, Karol Garbacz, Patryk Grygo, Marcin Garbacz)


C4 1000 m

1. KU AZS Politechnika Opole (Mateusz Borgieł, Piotr Kuleta, Mateusz Zuchora, Alexander Marasa)

 

K1 5000 m

1. Rafał Rosolski (Dojlidy Białystok)


C1 5000 m

1. Wiktor Głazunow (AZS AWF Gorzów Wlkp.)


MIKST

K2 200 m

1. Energetyk Poznań (Martyna Klatt, Sławomir Witczak)


C2 200 m

1. OKSW Olsztyn (Julia Walczak, Tomasz Barniak)


Klasyfikacja medalowa:

1. KU AZS Politechnika Opole 8-4-0=12

2. KS AZS-AWF Gorzów 5-0-3=8

3. KS Posnania Poznań 3-5-5=13





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty