Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Inne > Wiadomości inne
Brąz Darii Pikulik2020-03-01 17:30:00

W Berlinie zakończyły się mistrzostwa świata w kolarstwie torowym. Jedyny medal dla biało-czerwonych - brązowy - zdobyła w piątek 23-letnia Daria Pikulik w konkurencji omnium. 


Czwarte miejsca zajęli Mateusz Rudyk w sprincie i Wojciech Pszczolarski w wyścigu punktowym.


KOBIETY

Sprint: 1. Emma Hinze (Niemcy)


500 m: 1. Lea Sophie Friedrich (Niemcy) 33.121... 7. Urszula Łoś 33.923(w elim. 33.655)


3 km na dochodzenie: 1. Chloe Dygert (USA) 3:16.937 - RŚ


Keirin: 1. Emma Hinze (Niemcy)... Urszula Łoś odpadła w I rundzie


Scratch: 1. Kirsten Wild (Holandia)... 13. Łucja Pietrzak


Wyścig punktowy: 1. Elinor Barker (W. Brytania)


Omnium: 1. Yumi Kajihara (Japonia) 121 pkt, 2. Letizia Paternoster (Włochy) 108, 3. Daria Pikulik (Polska) 100


Sprint druż.: 1. Niemcy (Pauline Sophie Grabosch, Emma Hinze) 32.163... 7. Polska (Marlena Karwacka, Urszula Łoś) 32.838


4 km na dochodzenie druż.: 1. USA (Jennifer Valente, Chloe Dygert, Emma White, Lily Williams) 4:11.235... 11. Polska (Daria Pikulik, Katarzyna Pawłowska, Łucja Pietrzak, Nikol Płosaj) 4:26.380


Madison: 1. Holandia (Kirsten Wild, Amy Pieters)... 7. Polska (Daria Pikulik, Nikol Płosaj)


MĘŻCZYŹNI

Sprint: 1. Harrie Lavreysen (Holandia), 2. Jeffrey Hoogland (Holandia), 3. Mohd Awang (Malezja), 4. Mateusz Rudyk (Polska)


1 km: 1. Sam Ligtlee (Holandia) 59.495... Krzysztof Maksel nie wystartował


4 km na dochodzenie: 1. Filippo Ganna (Włochy) 4:03.875 (w kwalifikacjach RŚ - 4:01.934)... 16. Wojciech Ziółkowski 4:21.462


Keirin: 1. Harrie Lavreysen (Holandia)... Krzysztof Maksel nie ukończył wyścigu w ćwierćfinale, zajął miejsce poza "12"


Scratch: 1. Yauheni Karaliok (Białoruś)... 18. Filip Prokopyszyn


Wyścig punktowy: 1. Corbin Strong (Nowa Zelandia) 58 pkt, 2. Sebastian Mora Vedri (Hiszpania) 40, 3. Roy Eefting (Holandia) 36, 4. Wojciech Pszczolarski (Polska) 32


Omnium: 1. Benjamin Thomas (Francja)... 13. Daniel Staniszewski


Sprint druż.: 1. Holandia (Jeffrey Hoogland, Harrie Lavreysen, Roy van den Berg) 41.225 - RŚ... 8. Polska (Maciej Bielecki, Mateusz Rudyk, Rafał Sarnecki) 43.490


4 km na dochodzenie druż.: 1. Dania (Lasse Norman Hansen, Julius Johansen, Frederik Rodenberg Madsen, Rasmus Pedersen) 3:44.672 - RŚ


Madison: 1. Dania (Lasse Norman Hansen, Michael Morkov)... 12. Polska (Daniel Staniszewski, Wojciech Pszczolarski)





więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty