Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 26 września2021-09-25 10:49:00

8.50-10 Polsat Sport News: Formuła 3 - Grand Prix Rosji, 3. wyścig na żywo;

9-12.20 Polsat Sport Fight: maraton w Berlinie, na żywo;

10.15-11.30 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Rosji, 3. wyścig na żywo;

10.20-17.20 Eurosport 1 (od 14 w TVP Sport): kolarstwo - mistrzostwa świata, wyścig ze startu wspólnego elity, na żywo;

10.30-12.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Nur-Sułtanie, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport Extra: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-15.30 Polsat Sport: Memoriał Arkadiusza Gołasia siatkarzy, mecz o 3. miejsce na żywo;

13-14 Eurosport 2: Motocross of Nations w Mantuiu, na żywo;

13-17 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Rosji, wyścig na żywo;

13.55-16 Eleven Sports 4: Mallorca - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

14.30-15.40 Eurosport 2: Motocross of Nations w Mantuiu, na żywo;

14.45-17.20 Polsat Sport Extra: Budowlani Łódź - Joker Świecie (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

14.55-17.10 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Udinese - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport: Memoriał Arkadiusza Gołasia siatkarzy, mecz o 1. miejsce na żywo;

15.30-17.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Metzu, na żywo;

16-17 Eurosport 2: Motocross of Nations w Mantuiu, na żywo;

16-19 Eleven Sports 2: Stal Gorzów - Unia Leszno (PGE Ekstraliga żużla, mecz o 3. miejsce na żywo);

16.10-18.20 Canal+ Sport 2: Barcelona - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-20.10 Polsat Sport Extra: Arka Gdynia - Śląsk Wrocław (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.35 Canal+ Sport: Arsenal - Tottenham (Premier League, na żywo);

17.30-20 Canal+ Premium: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

18-23.55 Eurosport 1: tenis - Puchar Lavera, na żywo;

18-20.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Fenerbahce Stambuł (turniej Tauron Giganci siatkarzy, na żywo);

18.10-20.20 TVP Sport: Olimpia Elbląg - Lech II Poznań (2. liga piłkarska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Real Sociedad - Elche (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Sparta Wrocław - Motor Lublin (PGE Ekstraliga żużla, mecz o 1. miejsce na żywo);

18.55-21 Polsat Sport News: Slavia Praga - FC Hradec Kralowe (liga czeska, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Galatasaray Stambuł (turniej Tauron Giganci siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Napoli - Cagliari (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2, Canal+ Sport: Olympique Marsylia - RC Lens (liga francuska, na żywo);

21.35-22.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty