Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 25 września2021-09-24 16:41:00

7.30-8.20 Polsat Sport News: Formuła 3 - Grand Prix Rosji, 1. wyścig na żywo;

8.15-10.20 Eurosport 1: kolarstwo - mistrzostwa świata, wyścig ze startu wspólnego juniorek, na żywo;

9.25-10.30 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Rosji, 1. wyścig na żywo;

10-12.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Nur-Sułtanie, na żywo;

10.10-12.15 TVP Sport: UKS SMS Łódź - Czarni Sosnowiec (Ekstraliga kobiet, na żywo);

10.30-12.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Rosji - 3. sesja treningowa na żywo;

11.55-13.55 nSport: Clearex Chorzów - Reiter Toruń (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.05-14 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Nur-Sułtanie, na żywo;

12.15-14 TVP Sport: Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.15-17 Eurosport 1 (od 14.15 w TVP Sport): kolarstwo - mistrzostwa świata, wyścig ze startu wspólnego elity kobiet, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport Extra: Odra Opole - GKS Katowice (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-15.30 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Sir Safety Perugia (Memoriał Arkadiusza Gołasia siatkarzy, na żywo);

13-15 Canal+ Sport 2: Chelsea - Manchester City (Premier League, na żywo);

13.55-15.55 nSport: Alaves - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

13.55-16 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Rosji - sesja kwalifikacyjna na żywo;

14-18.55 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Metzu, na żywo;

14.55-17.10 Canal+ Sport: Stal Mielec - Radomiak (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Spezia - AC Milan (liga włoska, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport: Projekt Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (Memoriał Arkadiusza Gołasia siatkarzy, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 3: Bournemouth - Luton Town (1. liga angielska, na żywo);

16.10-18.20 nSport: Valencia - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

16.25-18.25 Polsat Sport Premium 1: Willem II - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.30-17.20 TVP Sport: skoki narciarskie - Letnia Grand Prix w Hinzenbach, na żywo;

17-19.15 Eurosport 2: MŚ w łucznictwie, na żywo;

17.20-20.10 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Astoria Bydgoszcz (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Warta Poznań - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Atalanta (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Galatasaray Stambuł (turniej Tauron Giganci siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Brentford - Liverpool (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Sevilla - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

18.40-20.40 Polsat Sport Premium 1: Ajax Amsterdam - Groningen (liga holenderska, na żywo);

18.55-21 Polsat Sport News: Fastav Zlin - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

18.55-21 Eleven Sports 4: Vitoria - Benfica Lizbona (liga portugalska, na żywo);

18.55-20.55 nSport: RC Strasbourg - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

19.15-22 Eurosport 2: żużel - indywidualne MŚ juniorów, 2. runda na żywo;

19-23 Eurosport 1: tenis - Puchar Lavera, na żywo;

19.55-22.20 TVP Sport, Canal+ Sport: Legia Warszawa - Raków Częstochowa (Ekstraklasa piłkarska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Fenerbahce Stambuł (turniej Tauron Giganci siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Genoa - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Feyenoord Rotterdam - NEC Nijmegen (liga holenderska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Real Madryt - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3, Canal+ Sport 2: Paris SG - Montpellier (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 4: Olympique Lyon - Lorient (liga francuska, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty