Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 19 września2021-09-18 13:13:00

6-15.15 Eurosport 1: FIM World Endurance Championship, wyścig 24-godzinny w Le Castellet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-12.35 TVP Sport: MŚ w kajakarstwie, na żywo z Kopenhagi;

12-14 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, na żywo z Riola Sardo, na żywo;

12-14.40 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Challenger w Szczecinie, na żywo;

12.20-15.55 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix San Marino, na żywo;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Stal Mielec - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 4: Empoli - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: GKS Tychy - Widzew Łódź (1. liga piłkarska, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: OGC Nice - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

13.10-14.55 TVP Sport: MKS Kalisz - Chrobry Głogów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.55-16 Eleven Sports 2: RCD Mallorca - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

14-15 Eurosport 2: kolarstwo - Wyścig Dookoła Słowacji, na żywo;

14.25-16.40 Polsat Sport Premium 1: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.40-16.50 Polsat Sport Extra: triathlon - zawody Championship Series w Hamburgu, sztafeta mieszana, na żywo;

14.55-17 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 4: Venezia - Spezia Calcio (liga włoska, na żywo);

15-17 Eurosport 2 (od 15.15 w TVP Sport): MŚ w motocrossie, na żywo z Riola Sardo, na żywo;

15.15-17.15 Eurosport 1: kolarstwo - mistrzostwa świata, jazda ind. na czas elity, na żywo;

15.55-18 Polsat Sport News: Livingston - Celtic Glasgow (liga szkocka, na żywo);

15.55-18 Polsat Sport Premium 2: Sparta Praga - FK Jablonec (liga czeska, na żywo);

16-19 Eleven Sports 1: Unia Leszno - Stal Gorzów (mecz o 3. miejsce PGE Ekstraligi żużla, na żywo);

16.40-18.30 Polsat Sport Premium 1: Heracles Almeo - AZ Alkmaar (liga holenderska, na żywo);

16.55-19 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3: Olympique Marsylia - Stade Rennais (liga francuska, na żywo);

17.20-19.30 Polsat Sport Extra: Start Lublin - King Szczecin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.20-19.30 Polsat Sport: Polska - Serbia (mecz o 3. miejsce mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

17.25-19.40 Canal+ Sport: Tottenham - Chelsea (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 TVP Sport: Polska - Rosja (mistrzostwa Europy w Amp Futbolu, mecz o 3. miejsce na żywo z Krakowa);

17.30-19.30 Canal+ Premium: Legia Warszawa - Górnik Łęczna (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 4: Hellas Werona - AS Roma (liga włoska, na żywo);

18.55-20 Polsat Sport News: Bohemians 1905 Praga - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

19.30-22 Polsat Sport Extra: sporty walki - UFC Fight Night, na żywo;

19.45-22 TVP Sport: Hiszpania - Turcja (mistrzostwa Europy w Amp Futbolu, mecz o 1. miejsce na żywo z Krakowa);

20.20-22.30 Polsat Sport: Słowenia - Włochy (mecz o 1. miejsce mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport, Eleven Sports 3: Paris Saint-Germain - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 1: Valencia - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.25-23.25 Eleven Sports 4: Estoril Praia - Sporting Lizbona (liga portugalska, na żywo);

22-23.55 Polsat Sport Extra: Philadelphia Union - Orlando City FC (MLS, na żywo);

23-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty