Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 18 września2021-09-17 07:20:00

11-13.10 TVP Sport: MŚ w kajakarstwie, na żywo z Kopenhagi;

12.25-14.40 Canal+ Sport: Wisła Płock - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.40 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała (1. liga piłkarska, na żywo);

13-15 Eurosport 2: kolarstwo - Tour de Luxembourg, 3. etap na żywo;

13-17 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP Challenger w Szczecinie, na żywo;

13-15.30 Polsat Sport Extra: siatkówka mężczyzn, 12. Memoriał Józefa Gajewskiego, mecz o 3. miejsce na żywo;

13.10-14.55 TVP Sport: Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Wolverhampton - Brentford (Premier League, na żywo);

14.45-23.55 Eurosport 1: FIM World Endurance Championship, wyścig 24-godzinny w Le Castellet, na żywo;

14.55-16.55 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Genoa CFC - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

14.55-16.40 TVP Sport: Polska - Hiszpania (półfinał mistrzostw Europy w Amp futbolu, na żywo z Krakowa);

15-16 Eurosport 2: kolarstwo - Wyścig Dookoła Słowacji, na żywo;

15.30-17 Polsat Sport Extra: siatkówka mężczyzn, 12. Memoriał Józefa Gajewskiego, mecz o 1. miejsce na żywo;

15.55-18 Eleven Sports 3: Preston North End - West Browmich Albion (2. liga angielska, na żywo);

16.55-19 Eleven Sports 2: RC Lens - Lille OSC (liga francuska, na żywo);

17.20-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.20-19.30 TVP 1, Polsat Sport: Polska - Słowenia (1. półfinał mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Radomiak - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

17.50-19.40 Polsat Sport Fight: triatlon - zawody Championship Series w Hamburgu, na żywo;

17.55-20 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Bologna (liga włoska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Aston Villa - Everton (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Elche - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

19-21 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP Challenger w Szczecinie, na żywo;

19.55-22.20 TVP Sport, Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

19.55-22.30 Polsat Sport Premium 1: Ajax Amsterdam - Cambuur (liga holenderska, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport: Serbia - Włochy (2. półfinał mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

20.40-23 nSport: TD Systems Baskonia - Valencia BC (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Salernitana - Atalanta (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 1: AS St Etienne - Girondins Bordeaux (liga francuska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Alaves - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.30 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.20-22.55 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty