Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 16 stycznia2021-01-15 07:39:00

8.05-10.30 TVP Sport: Biegi narciarskie - Ski Classic w La Diagonela, na żywo;

9.20-10.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 1. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Flachau;

9.30-12.30 Polsat Sport: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z St Moritz;

9.50-10.50 Eurosport 2: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo z Val di Fiemme;

10.30-12 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 1. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Kranjskiej Góry;

11.30-14.30 Polsat Sport Extra: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

11.55-13.55 TVP Sport: Almeria - Alaves (1/16 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

12-13.30 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 2. przejazd slalomu mężczyzn, na żywo z Flachau;

12.55-15 Eleven Sports 1: Erzgebirge Aue - Fortuna Duesseldorf (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport: Wolverhampon - West Bromwich Albion (Premier League, na żywo);

13.25-15.30 Eleven Sports 2: Middlesbrough - Birmingham City (2. liga angielska, na żywo);

13.30-15 Eurosport 1: Puchar Świata w narciarstwie alpejskim - 2. przejazd slalomu giganta kobiet, na żywo z Kranjskiej Góry;

14-17.30 Eurosport 2: snooker - Turniej Masters w Londynie, na żywo;

14.05-14.40 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo z St Moritz;

14.40-16 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

14.55-17 Eleven Sports 3: Bologna - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-16 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo z Oberhofu;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Borussia Dortmund - FSV Mainz 05 (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: 1.FC Koeln - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 4: Werder Brema - FC Augsburg (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport: Leeds Utd - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Burnley (Premier League, na żywo);

16-19 TVP 1, TVP Sport, Eurosport: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy na żywo z Zakopanego;

16-18 Polsat Sport Extra: ME w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Heerenveen;

16.30-18.40 Polsat Sport Premium 1: Emmen - Vitesse Arnhem (liga holenderska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Torino - Spezia (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Baxi Manresa - Unicaja (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18-20.20 Polsat Sport Extra: Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport: Fulham - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: VfB Stuttgart - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

18.40-20.30 Polsat Sport Premium 1: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

19-21 TVP Sport: Fuenlabrada - Levante (1/16 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

19.45-23.30 Eurosport 2: snooker - Turniej Masters w Londynie, na żywo;

20-22 TVP Sport: Leganes - Sevilla (1/16 finału Pucharu Hiszpanii, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Chemik Police - ŁKS Łódź (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport: Leicester City - Southampton Albion (Premier League, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: Angers - Paris St. Germain (liga francuska, na żywo);

21-23.55 Polsat Sport Extra: sporty walki - UFC Fight Night, na żywo;

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport: San Antonio Spurs - Houston Rockets (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty